Anasayfa » Dekorasyon » 2015 EV DEKORASYONU
2015 EV DEKORASYONU

2015 EV DEKORASYONU

sukulentt2015 Ev dekorasyonunda evlere yeni bir soluk ve renk getiriyor. Bu yıl evlerde altın rengi detaylar göz kamaştırıyor. Yastıklarda ve mobilyalardaki küçük gold rengi detayları ile evinizin havası değişecek.

2015 Ev dekorasyonun da kaktüsler ve büyük yapraklı bitkilerde ilgi çekici görünüyor.  Ortama birden bire nostaljik bir hava getiren bu bitkiler ile ahşap renkli mobilyalar birbirini tamamlayan yapbozlar gibi.. Ve kışın çiçek mi yetiştirilir diyenler için sukulent modası ile bu yıl evler bir hayli sevilecek.

2015 Ev modasının ve geçmişten günümüze kadar hep kullanılan örgü duvar süsleri bu yılda evlerimizi süsleyecek. Ve bazı kişiler için her zaman moda olarak kabul edilen hayvan figürleri yine

2015 ev modasının gözdeleridir. Özelikle geyik kafası yeni yılın ev dekorasyonu moda listesinde başta yer almaktadır Eski kilimler hani şu eski aile yadigarı kilimler bu 2015 yılın ev dekorasyonunun gözdelerinden biri olmaktadır.

sukulent-dekorasyonu 2015 dekorasyon altın detaylı sehpa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>