Anasayfa » Moda » Düğün Modası » 2015 DÜĞÜNLERİNDE BOHEM RÜZGARI

2015 DÜĞÜNLERİNDE BOHEM RÜZGARI

2015 İlkbahar yaz modası bohem rüzgarıyla kavrulacak. Bu rüzgarın etkisi ile bu yaz düğünlerinde de sıcaklığını hissetirecek gibi görünüyor. Düğün konseptlerinde kır, çiftlik ve sahil düğünleri öne çıkarken, gelinliklerde sadelik ve salaşlığın şıklığı ön planda olacak.

bohem rüzgarı

Doğa ile iç içe kır düğünüm olsun diyor ve dış çekim de doğanın içinde parlayan bir peri olayım diyorsanız bohem tarzdaki gelinlik sizin için tasarlanmış demektir. Herkesin bir tarzı herkesin kendince bir şıklığı vardır. Siz de şıklığınızı bohem gelinlik modeliyle kazanabilir sadeliğin getirdiği şıklıkla herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Düğün günü her gelin adayı için ayrı anlam taşır. Haftalar belkide aylar boyunca nasıl olacağını hayal eder ve böylesine hayal edilen bir günün yıldızı da doğru seçtiği gelinliğiyle parlayan yıldız olabilir. Gelinlik seçimi düğün hazırlıklarının ilki ve başlangıcı olmalıdır.

bohem rüzgarı gelinlik

Gelin adayları, gelinlik seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, vücut ölçülerinizi ve tarzınızı yansıtacak doğrultuda gelinliğinize karar vermenizdir. Eğer düğününüz kapalı bir mekanda düğününüz olacaksa bohem gelinlik modelleri sizin için uygun olmayan bir tercihtir. Bu seçeneği hemen eleyebilirsiniz. Kır düğünü istiyor ve yeşillerin arasında bembeyaz saflığımla ben olayım diyorsanız bu modeller tam da sizin için tasarlanmış diyebiliriz. Sadelik ve şıklıktan yanaysanız yine doğru tercihinizi bohem gelinlik modelinden yana kullanabilirsiniz.

Bohem tarzı gelinlik modelleri:

bohem45678

bohem456780

bohem 34567899

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>