Anasayfa » Kadınca » Alışveriş » 2015 BİKİNİ VE MAYO MODELERİ

2015 BİKİNİ VE MAYO MODELERİ

Yaz ayının gelmesi ile deniz sezonları açıldı. 2015 senesinin değişik tarz ve kesimlerdeki bikini ve mayo modelleriyle  tüm plaj modasını hem yeniliyor hem de biraz nostaljiyi de araya serpiştirmeyi ihmal etmiyor.

2015 BİKİNİ MODELLERİ

2015 yılının püskül detaylı trendine şimdi volanlı bikini modellerini ekliyor. Diğer bir adı olan fırfırlı bikini modelleri olarak bilinen volanlı bikiniler ile plajlara biraz daha renkleniyor ve hareketleniyor. Crop top adıyla bilinen halter yakalı bikini modelleri ise hem şık hem de sportif bir görünümü bayanlara kazandırıyor. Cıvıl cıvıl renklerin içinde olmazsa olmazıdır “beyaz ve siyah bikini modelleri“2015 trendlerinin arasında sayılabilir. Eskiye geri dönüş olarak sayılan yüksek bel bikini modelleri 2015 bikini ve mayo modelleri arasında ön plana çıkmaya başlamıştır. Halter yaka bikini modeline rakip olarak çıkan büstiyer bikini modellerinde 2015 bikini ve mayo modelleri arasında göz kamaştırıyor. Yarım üstleri anımsatan, sokakta bile kullanılabilir olan büstiyer bikini modelleri 2015 yaz trendlerinin öne çıkan modelleri arasında yer alıyor. Trasparan her yerde adından bahsettirdiği gibi  bikini modellerinde  de göz kamaştırıcı modeller arasında yer alıyor.” Transparan modeller eşittir zarafet” demek doğru mudur ?

transparan bikini büstiyer  fırfırlı fırfırlı-bikini-modelleri1 transparan yüksek bel yüksek bel transparan yuksek-bel-bikini-modelleri7 yuksek-bel-bikini-modelleri6 halter yaka -modası-halters-yaka-bikini halter yaka bikini yeşil-payet-işlemeli-üst-kısmı-volanlı-farklı-bikini-modeli büstiyer bikini

2015 MAYO MODELLERİ

2015 mayo modelleri bazen rengarenk bazense klasik bir hal alabiliyor. Transparan bikini modellerinde olduğu gibi mayo modellerinde de boy gösteriyor. Ayrıca pencere detaylı mayo modelleri ve beach club kızı modelli ise sabahları plaj keyfini çıkarırken akşamları ise club eğlenceleri için biçilmiş kaftan.

mayo-bikini-2015- mayo-modelleri-3 pencere transparentdetail

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>