Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 20 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

20 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

20 NİSAN PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

20 NİSAN KOÇ BURCU

Sevgili Koç… Üzerinde düşündüğünüz ve bir türlü karar veremediğiniz konularla alakalı araştırmalar yapabilir, dostlarınızın fikirlerini alabilirsiniz. Projelerinizi herkese anlatmayın. Özellikle konuyla alakası olmayan arkadaşlarınıza anlatmaktan kaçının. Dedikodulardan uzak durun ve duyduğunuz haberlerin hepsini ciddiye almayın. Öğleden itibaren kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Dostlarınızla birlikte şehir dışına kısa geziler planlayabilir, sevdiğinizle birlikte yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Enerjik ve istekli olacaksınız. Ancak isteklerinizi ortaya koyarken sakin davranın. Kafanız karışık olabilir…

20 NİSAN BOĞA BURCU

Sevgili Boğa… Sabahın ilk saatlerinde yola çıkabilir, kent dışına veya yakın çevreye çeşitli gezi programları yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde duygularınız yoğunlaşacak. Karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Önem verdiğiniz konu ile alakalı duygu ve düşünceleriniz derinleşebilir. Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz ve duygularınızı değiştirebilirsiniz. Esasında davranışlarınız ile ilgili değişiklikler yapmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Hayal gücünüzü gerçekleştirmek için odaklanırsanız başarılı olursunuz.

20 NİSAN İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler… Sabahın ilk saatlerinde beklediğiniz haberleri alacak ve keyifleneceksiniz. Yeni beklentiler ve istekler içinde bulunsanız dahi bunların gerilimini hissetmeyeceksiniz. Dikkatinizi yeni projelere odaklayacaksınız. Kendinizi güçlü ve iyi hissettiğiniz bir gün. Geleceğe yönelik ilginç projeler yapabilir, bunları arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. Keyif alacağınız organizasyonlara katılabilir, çeşitli davetler alabilirsiniz. Katılacağınız davetlerde karşılaşacağınız bazı kişiler hayal gücünüzü uyandıracak ve yeni projeler yapacaksınız. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyu yakınlarınıza anlatabilir, beklediğiniz desteği alabilirsiniz. İkna edici ve etkileyici olacağınız bir gün.

20 NİSAN YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç… İletişim trafiğinizin yoğun olacağı bir gün. Görüşmediğiniz kişilerle görüşecek, arayıp da bulamadığınız kişileri karşınızda bulacaksınız. Bu arada ufak tefek aksaklıklar olsa bile bunların üstesinden gelebilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda girişimde bulunmadan önce araştırmalı, bütçenizi gözden geçirmelisiniz. Sabahın ilk saatlerinde duygularınız yoğun olacak. Ancak öğleden sonra haliniz değişecek ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Hayallerinizi gerçekleştirmek için uygun koşullar oluşuyor ve inancınız artıyor. Önünüze ilginç fırsatlar çıkabilir.

20 NİSAN ASLAN BURCU

Sevgili Aslan… Sosyal ve kültürel etkinliklerinizi keyifle sürdüreceksiniz. Yakın akrabalarınız ve arkadaşlarınızla birlikte olmaktan keyif alacak, ayrıca onların desteğini göreceksiniz. Kararlı ve planlı davranabilirsiniz. Projelerinizi yakınlarınıza anlatabilir, onların desteğini isteyebilirsiniz. Bugün sevdiğinizle birlikte keyifli vakit geçirebilir, gerilim hissettiğiniz sorunlardan uzaklaşabilirsiniz. Öğle saatlerinde duygularınız yükselecek ve yaratıcılığınız ile dikkat çekeceksiniz. Özellikle ilginç kişilerle karşılaşabilir ve bu kişiler dikkatinizi çekebilir. Ayrıca yatırıma yönelik girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.

20 NİSAN BAŞAK BURCU

Sevgili Başak… Enerjiniz yükseliyor ve güçlü kişiler ile karşılaşacaksınız. Düşüncelerinizi değiştirebilirsiniz ve kendinizi yenilemeyi başarabilirsiniz. Fakat yaşam felsefenizi değiştirmeniz gerekiyor. Yabancılar ile ilişkilerinizde daha tedbirli davranacaksınız ve kritik etmekten vazgeçip daha pratik ve daha çözümleyici olacaksınız. Bu arada ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve istekleriniz değişebilir. Sevdiğinizle birlikte eğlence yerlerine gidebilir, hayal gücünüzü uyandıran film izleyebilir ve kitaplar okuyabilirsiniz.

20 NİSAN TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi… Karmaşık düşünceler içinde olabilirsiniz ve olayları büyük bir titizlikle değerlendirebilirsiniz. İsteklerinizin yükselmesiyle birlikte yoğun bir hareketlilik başlamış bulunuyor. Aşk ve iş potansiyeliniz yüksek olmakla birlikte tedirgin ve kararsız olabilirsiniz. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Tartışma ortamlarına girmeyin. Aşk potansiyelinizin yükseldiği bir dönem. İlginç kişiler dikkatinizi çekecek. Özellikle yaratıcılık gerektiren alanlarda çalışma yapanların farklı görüşlerinden etkilenebilirsiniz. Ancak iddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Bir arkadaşınızla aranızdaki ilişki aşka dönüşebilir. Sürprizlerden etkilenebilirsiniz.

20 NİSAN AKREP BURCU

Sevgili Akrep… Çok hoş organizasyonlar yapabilir, enerjik ve dostça tavırlarınızla hem çevrenizi, hem de sevdiğinizi etkileyebilirsiniz. Özellikle sabahın erken saatlerinde uyanabilirsiniz. Güne büyük bir enerjiyle başlayabilirsiniz. Ancak öğle saatlerinde duygularınızı değiştiren gelişmeler olabilir. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve mantıklı davranın. Üstelik zihinsel faaliyetinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Duygular yerine mantığınızla hareket ederseniz başarılı olacaksınız. Seyahat projeleri yapabilirsiniz. Çok büyük istekleriniz olabilir ve özellikle sevdiğinizi zorlayabilirsiniz. Gelişmeleri akışına bırakın ve günün keyfini çıkarın.

20 NİSAN YAY BURCU

Sevgili Yay… Bazı olaylar yüzünden gerilim yaşasanız bile son derece keyifli, enerjik ve canlı bir gün geçireceksiniz. Gelişmeler size itici güç verecek. Yakınlarınızın desteğini alacaksınız. Alacağınız Haberler yaratıcılığınızı uyandıracak ve enteresan fikirleriniz ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Farklı fikirler ve değişik bakış açısına sahip kişiler ile karşılaşmak sizi özgürleştirecek. Yaşantınızda sürpriz değişiklikler yapmanız mümkün ve yakınlarınızın desteğiyle kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

20 NİSAN OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak… Bugün sabah saatlerinde duyacağınız bir haber canınızı sıkabilir. Karşılaştığınız sorunları gereğinden fazla büyütmeyin ve deşmeyin. Dikkatinizi sevdiğiniz konulara yöneltirseniz, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Önem verdiğiniz konulara yönelik beklentilerinizin çoğalmasıyla birlikte duygularınız değişiyor. Daha yapıcı ve olumlu davranmak için çaba gösterin. Aslında isteklerinizi gerçekleştirmeyi başaracaksınız. Ancak duyacağınız Haberler ve karşılaştığınız olaylar dikkatinizi dağıtabilir.

20 NİSAN KOVA BURCU

Sevgili Kova… Eski arkadaşlarınızla karşılaşabilir ve bilmediğiniz bazı ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Kırılgan ve duygusal bir tavır içine girmekten kaçınmalısınız. Duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermemelisiniz. Gün içinde duygularınızı harekete geçiren gelişmeler olabilir ve hassasiyetiniz artabilir. Fakat giderek daha özgür ve yaratıcı olduğunuzu fark edeceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişki ciddi boyutlar kazanacak. Ayrıca önemsediğiniz kişilerle aranızda duygusal bir bağ oluşabilir. Kendinizden daha farklı çevrelerden gelen kişiler dikkatinizi çekebilir ve yabancılar ile aranızda duygusal bir çekim meydana gelebilir.

20 NİSAN BALIK BURCU

Sevgili Balık… Bugün kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Duygusal karmaşadan uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken pratik konulara odaklayacaksınız. Ayrıca duygular yerine aklınız ile hareket edeceksiniz. Enerjinizi yapıcı yönde kullanacaksınız. Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz. Hareket halinde olmak keyfinizi yerine getiriyor. Hayal gücü gerektiren konular ile ilgili çalışmalar yapanlar için verimli bir zaman. İdeallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz ve güçlü kişilerin yardımını alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>