Anasayfa » Eğlence » 20 KASIM CUMA KİRALIK AŞK İZLE

20 KASIM CUMA KİRALIK AŞK İZLE

20.11.2015 CUMA KİRALIK AŞK İZLE

Star Tv ekranlarında yayımlanan Kiralık Aşk kasım 2015’de saat 20:00’da izleyenleri ile buluşacak. Kiralık Aşk da yine yer yerinden oynayacak. Ömer ve Sinan’ın tekrar barışması Deniz’in hiç hoşuna gitmez ve çareyi başka planlarda arar. Bu sefer gözüne kestirdiği kişi Defne yani Ömer’in kalbi olacaktır. Kiralık Aşk da sır ve gizemler saklı kalmıyor ve su yüzüne çıkıyor. Defne’ye evlenme teklifi eden Ömer sabırla Defne’nin cevabını beklemektedir. Defne ise aldığı borcu ödediği zaman evlenme teklifini kabul edecektir. Fakat Kiralık Aşk da Defne her çaldığı kapı yüzüne kapanır. Deniz Defne’ye nasıl bir teklif yapacaktır ? Peki ya Ömer’in tepkisi ne olacaktır ? Sude sonunda Helen’i bulmuş ve onu hayatından defetmeye çalışacaktır. Kiralık Aşk yeni bölümüyle bu akşam Star Tv ekranlarında..

20 Kasım Cuma  Kiralık Aşk Canlı İzle

kiralık aşk

Kiralık Aşk  İzle – 20 Kasım 2015 Cuma STAR TV için Arama Kelimeleri:

kiralık aşk  izle,  20 kasım kiralık aşk  izle20 kasım cuma kiralık aşk   izlecuma kiralık aşk  izle, 20.11 kiralık aşk  izle,kiralık aşk bugünkü bölümü izle, kiralık aşk   star tv izle, kiralık aşk  son bölüm izle, 20 kasım cuma kiralık aşk canlı izle,  20 kasım kiralık aşk  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>