Anasayfa » Eğlence » 20 KASIM CUMA BENİ AFFET İZLE

20 KASIM CUMA BENİ AFFET İZLE

20.11.2015 CUMA BENİ AFFET İZLE

STAR TV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet duygu yüklü sahneleri ile izleyenlerini ekrana kilitliyor.20 Kasım 2015’de Beni Affet 852.bölümüyle sevenlerin karşısında olacak.Beni Affet’in son bölümünde Feride’yi öldürmek için yaptıkları planlardan korkan Ahmet ve Solmaz Feride’nin peşine düşer.Gittikleri dağ evine ulaşarak tüyler ürperten bir başka planla Feride’nin canına kıymak istediler. Beni Affet de Cüneyt’le yalnız kalmanın fırsatını değerlendirmek isteyen Hasret de tabi ki boş durmayacaktır.Demir kongre için gittikleri otelde Bahar’a romantik bir evlenme teklifi eder. Fakat Kemal’in kontrolsüz davranışları sebebi ile polis devreye girer.Beni Affet’te neler olacak ? Star Tv de hafta içi her gün saat 17:00’de yayımlanacaktır.

20 Kasım Cuma Beni Affet Canlı İzle

beni-affet-

Beni Affet  İzle – 20 Kasım 2015 Cuma STAR TV için Arama Kelimeleri:

beni affet izle, 20 kasım beni affet  izle,  20 kasım cuma beni affet   izle,  cuma beni affet  izle20.11 beni affet izle,beni affet bugünkü bölümü izle, beni affet   star tv izle, beni affet  son bölüm izle, 20 kasım cuma beni affet  canlı izle, 20 kasım beni affet  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>