Anasayfa » Eğlence » 20 EKİM SALI BENİ AFFET İZLE

20 EKİM SALI BENİ AFFET İZLE

20.10.2015 SALI BENİ AFFET İZLE

STAR TV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet duygu yüklü sahneleri ile izleyenlerini ekrana kilitliyor. 20 Ekim 2015’te Beni Affet 830.bölümüyle sevenlerin karşısında olacak.Beni Affet’in son bölümünde Kemal, Bahar’ın hayatından endişelendiği için ameliyata girmeni engellemeye çalışır. Fakat Bahar kararlıdır. Ameliyata girecek ve iyileşecektir.Bunun üzerine Kemal Bahar ile son bir kez konuşmak ister. Herkes nefeslerini tutmuş Bahar’ın ameliyattan sağ sağlim çıkmasını bekler. Kemal de herkes gibi hastanede Bahar’ı beklemektedir. Bahar’ın başında beklediğini öğrenen İnci ne yapacaktır ?Bu sırada ise Feride ve Cüneyt ilişkisinde Feride, Hasret’ten hoşlanmadığı için Cüneyt Hasretten uzak durma kararı alır.20 ekim 2015’te yeni bölümüyle Beni Affet karşınızda olacak.Star Tv’de hafta içi her gün saat 17:00’de yayımlanacaktır.

20 Ekim Salı Beni Affet Canlı İzle

beni-affet-

Beni Affet  İzle -20 Ekim 2015 Salı STAR TV için Arama Kelimeleri:

beni affet izle, 20 ekim beni affet  izle, 20 ekim salı beni affet   izle, salı  beni affet  izle20.10 beni affet izle,beni affet bugünkü bölümü izle, beni affet   star tv izle, beni affet  son bölüm izle, 20 ekim salı beni affet  canlı izle, 20 ekim beni affet  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>