Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 20 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

20 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Koç, bugün iş hayatınızla ilgili yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.Enerjinizi doğru şekilde kullandığınız taktirde meslek hayatınızda pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir dala yönelebilir ve yakın çevrenizden aldığınız destek ile güzel işler başarabilirsiniz.Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle iletişiminiz mükemmel ve keyifli olacaktır.

BOĞA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğa,bugün iş hayatınızda parasal konularda sıkıntıya düşebilir ve boş yere harcamalarda bulunabilirsiniz. Bunun için parasal konularda daha da dikkatli olmalısınız bugün. Özel hayatınızda ise yakın çevrenizde olan olaylar sizi üzebilir fakat olayların dışında kalamaya çabalamalısınız.

İKİZLER  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler,bugün  tüm yaşamanızı kaplayan ilişkiler ve iş hayatınızda yaşadıklarınız, kaybettiklerinizle yaptığınız yüzleşmeler ve olgunluğunuzun farkındalığı ile iş ve özel yaşamınızda size zarar veren alışkanlıklarınızı değiştirecek hayatınıza yeni bir düzen vermeye başlayacaksınız.Bu düzen içerisinde yaşamanızı tekrardan renklendirebilir ve mutluluğu bulabilirsiniz.

YENGEÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeç,bugün yaşamınıza güzellik katmak ve yenilemek için büyük bir çaba sarf edebilirsiniz. Hayatınızdaki bazı alışkanlıkları değiştirmek zorunda hissedebilir ve değiştirdiğiniz taktirde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.Özel hayatınızda ise Son iki yıldır romantizm ve aşk hayatınızda bir dizi sınavdan geçtiniz, bugün ise yaptıklarınız ve size yapılanlardan aldığınız dersleri yansıtma zamanınız başlıyor. Tutku, heyecan kalıcı beraberlikler aşk hayatınızı yeniden yapılandırmaya başlıyor.

ASLAN  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslan,bugün iş hayatınızda her şey olumlu yöne ilerliyor. Fakat ailevi konularda özellikle anne ile ilgili konularda sıkıntılar ve beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle aile büyüklerinizin sağlık sorunlarında yanlış teşhislerin netleşmesi zorlukların aşılmasına da yardımcı olacaktır.Özel hayatınızda ise sizi mutluluğa götüren bir aşk ile karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Başak,bugün  hayatınızda yenilik peşinde koşabilirsiniz.Alışkanlık haline getirdiğiniz bazı huylarınızı değiştirebilirsiniz.İş hayatınızda ise sizi kıskananlar ve yaptığınız işleri bozmaya çalışanlar olabilir.Özel hayatınızda ise sevgiliniz veya eşinizin size hazırlayacağı sürpriz ile hoş bir akşam geçirebilirsiniz.

TERAZİ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Terazi,bugün iş hayatınızda maddi ve manevi kazançlarınızda güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Artık emeklerinizin ve çabalarınızın mükafatını görmeye başlayacak ve kariyer hayatınızda ilerlemeler kaydedeceksiniz. Özel hayatınızda ise yeni insanlar tanıyarak kendinizi geliştirip değerlerinizi ortaya koyup iletişimin gücünü sonuna kadar kullanabileceksiniz.Ayrıca yeni bir aşka da kapılabilirsiniz.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrep,bugün iş hayatınızda olumlu ya da olumsuz tüm gelişmeleri gözden geçirerek gideceğiniz rotayı belirlemelisiniz.Ayrıca maddi konularda alacağınız tahsiller veya yeni iş olanakları ile de karşılaşabilirsiniz.Özel yaşamda pişmanlık duyup vicdan azabı çektiğiniz konularla yaşanacak yüzleşmeler gerçek özgürlüğü ve sevgiyi bulmanızı sağlayacak.

YAY  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay, bugün  iş hayatınızdaki sorumluluklarınızdan dolayı bazı sıkıntılar yaşabilirsiniz.Üzerinizdeki baskı ve stresten dolayı küçük çaplı sinir krizi geçirebilirsiniz.Bu yüzden bugün kendinize dikkat etmeli ve sakin olmaya çalışmalısınız.Özel hayatınızda ise yalnızlığınız son buluyor. Aşk sizi bekliyor.

OĞLAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlak ,bugün  iş hayatınızda hırsınız ile hareket ettiğiniz taktirde yapacağınız işlerde başarılı olmazsınız. Hırsınızın olması işleri başarmada gücünüzü artırabilir fakat atacağınız adımların doğru adımlar olduğuna emin olmadan alınacak kararlar iş hayatınızda sizi sıkıntıya sokabilir.Özel hayatınızda ise eşiniz veya sevgiliniz ile aranızdaki ufak tefek sorunları çözüm yoluna ulaştırmalı ve sevginizin kıymetini bilmelisiniz.

KOVA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Kova,bugün başkalarının doğrularını sanki kendi doğrunuzmuş gibi kabullenip hareket etmenin getirdiği hissedebilir ve zorluklarla karşılaşabilirsiniz.Bundan dolayı parasal olarak zararlı çıkacağınız problemler ile  karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda huzur arıyorsanız yeni insanlar tanıyabilir, yeni bir yere taşınarak yaşanan olumsuzlukları arkanızda bırakabilirsiniz.

BALIK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık,bugün aile içerisinde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunlar karşısında sağ duyunuz ile hareket etmeye çalışmalı ve özür dilemenin size katacağı faydaları görmelisiniz. Aksi halde fazlası ile yıpranır, dünyanın sizin etrafınızda dönüp durmadığını sarsıla savrula öğrenirsiniz. Özel yaşamınızda da haklı olmak mı? Mutlu olmak mı?  Bu sorunun cevabını kendinize verdikten sonra tavır ve davranışlarınızı buna göre belirlemelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>