Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 2 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

2 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

2 MAYIS 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ

Bugün bütün insanların hayranlığını kazanacağınız kesin. İşiniz ile alakalı önemli bir projeniz varsa sunumu bugün gerçekleştirebilir yine toplantı ve görüşmelerinizi gün içinde yapabilirsiniz. Özel hayatınızda ise uzun zamandır yüreğinizde biriktirdiğiniz konuları konuşmanın zamanı geldi. Duygularınızı bastırmaktan vazgeçerek her şeyi tüm açıklığı ile birlikte olduğunuz insanla konuşmalısınız. Bekar Koç’lar bugün karşılaşacağınız veya tanıştırılacağınız biri sizi fazlası ile etkileyecek.

BOĞA

Gökyüzü bugün öne çıkarak rakiplerinizi açık ara farkla arkanızda bırakacağınıza işaret ediyor. Azminiz ve inancınız sizi hayallerinize kavuşturacak. Gerçek arkadaşlardan gelecek teşvik edici davranışlar da motivasyonunuzu fazlaca güçlendirecek. Finansal konularda da birikimlerinizi değerlendirmek için yine dostlarınız aracılığı ile fırsatlar yakalayabilirsiniz elinizi çabuk tutun ve size sunulan fırsatları iyi değerlendirin. Özel hayatınızda ise bekar Boğa’lar bugün olabildiğince sosyal olun ve arkadaşlarınızla bir araya gelin. Aşk kapınızda…

İKİZLER

Bugün kendinizi ifade edişinizdeki güven çevrenizdekilerin hayranlığını kazanmanızı sağlayacak. İş arkadaşlarınız dahil olmak üzere yakın çevrenizin desteği ile karşılaşacaksınız. Özel hayatınızda ise aşkın gücü bir çok zorluğu aşmanıza ve beraberliğinize yeni bir boyut kazandırmanıza yardımcı olacak. Bekar İkizler birden fazla insanın duygusal yakınlığı ile karşılaşabilir ve kendilerini duygusal yoğunluğun içinde bulabilirler.

YENGEÇ

Gökyüzü ruhsal sitresinizden bir an evvel uzaklaşmanız için uyarıyor sizleri. İş yaşamınızda ise hiç beklemediğiniz teklifler alabilir yeni oluşumların içinde yer alabilisiniz. Fırsatlar size geldiğinde değerlendirmeli korkularınızın başarınızın önüne geçmesine izin vermemelisiniz. Özel hayatınızda ise olumsuzlukları ardınızda bırakın ve sevginin emeğin değerini bilerek hareket etmelisiniz.

ASLAN

Bugün iyi niyetinizin size kattığı güzellikler hayatınızda yeni şanslı başarı dolu bir kapıyı aralayacağını müjdelemekte. Bırakın kötüler kendi yaptıkları ile uğraşıp dursun. Sizi siz yapan özellikleriniz için şükredin ve gelen fırsatları kısa zamanda değerlendirmeye bakın. Hem iş hem de özel hayatınızda şans sizden yana. Bir birliktelik içinde değilseniz, özel bir insanla tanışabilir huzur dolu bir aşkın içinde bulabilirsiniz kendinizi.

BAŞAK

Gökyüzü bugün risk gerektiren işlerden uzak durmanızı söylüyor. Özel hayatınızda ise yakınlarınızla ilişkilerinizde güven tazeleyeceğiniz var olan sorunları karşılıklı anlayışla çözüme kavuşturacağınız güzel anlardasınız. Evliliğinde sorun olan Başak’lar eşinizin sevgi dolu ilgisini karşılıksız bırakmayın.

TERAZİ

Gökyüzü bugün ekonomik konularda yüzünüzün güleceğini müjdelemekte. Uzun zaman sonrasında böylesi hızlı bir gelişme ile isteklerinizi gerçekleştirme yönünde harekete geçebileceksiniz. Sevdiğiniz bir arkadaşınız aracılığı ile gelen parayı karlı çıkacağınız bir yatırımda değerlendirme imkanını bulabilirsiniz. İş yaşamınızda ise saygınlığınızın ve popülaritenizin arttığı zamanlardasınız. Kendinize güvenin ve iletişime öncelik verin.

AKREP

Gökyüzü bugün işiniz ile alakalı konularda sakinliğinizi koruyarak hareket etmeniz yönünde destekliyor sizleri. Gün boyunca bam telinize basıp dikkatinizi dağıtmaya çalışacak insanlarla muhatap olmak zorunda kalsanız bile sakinliğinizi korumanız kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Bugün ailevi konularda görüşlerinizi net bir şekilde ifade etmeli ve rahatsızlık duyduğunuz tüm sorunları muhataplarının yüzüne karşı söylemelisiniz.

YAY

Gökyüzü bugün etrfınızda iyi niyetinizden faydalanmak isteyen insanların ısrarcı tavırları ile karşılaşacağınızı söylemekte. Merhametiniz canınızı sıkan sonuçları doğurabilir. Dikkatli hareket edin ve insanlarla ilişkinizi sizin belirlediğiniz ölçülerde kalmasını sağlayın. İş yaşamınızda ki durgunluğun son bulduğu finansal gelirlerinizin arttığı önemli tekliflerle karşılaşarak başarınızı katlayacağınız zamanlardasınız. Doğru anda doğru yerde doğru kişilerle karşılaşmanın getirdiği şansı yakalayacağınız çok özel bir gündesiniz.

OĞLAK

Bugün birlikte çalıştığınız kişilerle üstün gelmek mücadelesi yerine işbirliği içinde hareket etmeniz yararınıza olacaktır. Kendi düşüncelerinize muhalefet edilmesini boyun eğdiriliyormuş fikrine kapılmadan değerlendirirseniz tabi ki haklarınıza saygılı olmaları kaydıyla istediğiniz ilerlemeyi elde edersiniz. Özel hayatınızda ise birlikte olduğunuz insana karşı biraz daha hoşgörülü olmalısınız sizin dışınızda gelişen olayların olabileceğinin bilinciyle anlayışlı davranmanız ilişkiniz için fayda sağlayacaktır.

KOVA

Gökyüzü bugün iç huzurunuzu yakalayabilmiş olmanın huzuru ile günün her anını keyifle geçirerek düşünsel konsantrasyonunuzun oldukça yüksek olduğuna söylemekte. Bugün evinizle alakalı değişiklikler yenilenme içinde oldukça güzel bir gün. Özel hayatınızda ise birlikte olduğunuz insanın sizin onun yaşamınızda olmanızdan duyduğu memnuniyeti yüreğinden dökülen sözleri ile dile getirmesi güven ve sevginizi tekrar kazanmanızı sağlayacak.

BALIK

Bugün, Ruhunuzu dinlendiren melodilerle meditasyon yaparak beyninizi de gergin etkilerden arındırabilirsiniz. Özel hayatınızda da bir anda duygusal bir yaklaşım ile karşılaşabilirsiniz. Vermelisiniz ki duygularla ve ruhla oyun olmayacağını anlasın. Kendinizi sevin ve güvenin bu zaman sizi olgunlaştırıp doğru insanla karşılaştığınızda gerçek mutluluğu bulmanız için bir deney sizler adına…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>