Anasayfa » Eğlence » 2 KASIM PAZARTESİ BENİ AFFET İZLE

2 KASIM PAZARTESİ BENİ AFFET İZLE

02.11.2015 PAZARTESİ BENİ AFFET İZLE

STAR TV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet duygu yüklü sahneleri ile izleyenlerini ekrana kilitliyor. 2 Kasım 2015’te Beni Affet 839.bölümüyle sevenlerin karşısında olacak.Beni Affet’in son bölümünde Bahar kendi azmi ile artık kendi ayakları üzerinde durabilen ve sağlığı yeniden iyi olan güçlü bir kadın olmuştur. Beni Affet’te Demir Bahar’ın etrafında deli divane olur. Bunu gören eski eşi Kemal ise Demir ve Bahar’a rahat vermez. Bu sırada ise Feride Cüneyt’i kendinden uzaklaştırmak için elinden geleni yapar ve son olarak Güneş’i Hasret’e emanet ederek babası Aziz’in yanına gider. Cüneyt ise bu duruma bir anlam veremez. Bu durumlar yaşanırken Eylül kız kardeşini uyarır.Beni Affet’te Kader ve Umut Çiğdem’ bir tezgah kurar. 2 kasım 2015’te yeni bölümüyle Beni Affet karşınızda olacak.Star Tv’de hafta içi her gün saat 17:00’de yayımlanacaktır.

2 Kasım Pazartesi Beni Affet Canlı İzle

beni-affet-

Beni Affet  İzle -2 Kasım 2015 Pazartesi STAR TV için Arama Kelimeleri:

beni affet izle, 2 kasım beni affet  izle, 2 ekim pazartesi beni affet   izle,  pazartesi  beni affet  izle2.11 beni affet izle,beni affet bugünkü bölümü izle, beni affet   star tv izle, beni affet  son bölüm izle, 2 kasım pazartesi beni affet  canlı izle, 2 kasım beni affet  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>