Anasayfa » Eğlence » 2 EKİM CUMA KİRALIK AŞK İZLE

2 EKİM CUMA KİRALIK AŞK İZLE

02.10.2015 CUMA KİRALIK AŞK İZLE

STAR TV ekranlarının sevilen dizisi Kiralık Aşk her hafta cuma günleri saat 20:00’da sevenlerinin karşısında oluyor. Kiralık Aşk 02 ekim 2015’te yayımlanacak olan bölümünde Defne, Ömer’e aşık olmasıyla oyun bozulur. Defne bütün olanları Ömer’e anlatmaya karar verir.Defne, Neriman’ının oyundan böyle sıyrılacağını düşünür.Ömer’in ise kalbi paramparça olmuştur.Bu çıkmazdan Defne ve Ömer birlikte bu çıkmazdan çıkabilecek mi ? Defne Ömer’in peşini bırakmaz. Eninde sonunda kendisini dinleyemeye ikna edebileceğini söyler. Kiralık Aşk’ta olaylar birbirini kovalıyor. İsmail ile Yasemin ilişkisi ne olacak ? Ömer Defne’siz yapamıyor, Defne Ömer’siz yapamıyor bu çıkmaz aşkın sonucu ne olacak ? Heyecan dolu yeni bölümüyle Kiralık Aşk 02 ekim 2015’te 20:00’da Star Tv ekranlarında..

2 Ekim Cuma  Kiralık Aşk Canlı İzle

kiralık aşk

Kiralık Aşk  İzle – 02 Ekim 2015 Cuma STAR TV için Arama Kelimeleri:

kiralık aşk  izle, 02 ekim kiralık aşk  izle02 ekim cuma kiralık aşk   izlecuma kiralık aşk  izle, 02.10 kiralık aşk  izle,kiralık aşk bugünkü bölümü izle, kiralık aşk   star tv izle, kiralık aşk  son bölüm izle, 02 ekim cuma kiralık aşk canlı izle, 02 ekim kiralık aşk  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>