Anasayfa » Eğlence » 2 EKİM CUMA KARA EKMEK İZLE

2 EKİM CUMA KARA EKMEK İZLE

02.10.2015 CUMA KARA EKMEK  İZLE

ATV ekranlarının heyecanla izlenen dizisi Kara Ekmek heyecan dolu bir bölümüyle 02 Ekim 2015’te Atv ekranlarında saat 20:00’da olacaktır.Kara Ekmek 02 Ekim 2015’te yayımlanacak olan 25. bölümünde Asiye, Çetin’den ona güvenmesini ister. Fakat Asiye Aslan’ın önüne atlamasını da açıklayamaz. Çetin bunu öğrenemedikçe daha da öfkelenir. Aslan ise bu durumun ikilinin ilişkisinin bozulacağını düşünür fakat yanılacaktır. Bu durumların sonucunda Asiye ve Çetinin arasındaki bağlar daha da koparılmayacak bir hal alır. İkili birbirlerine hiç olmadıkları kadar daha da bağlanmışlardır. Salim ise eşini bıçakladığından hapistedir. Salih hapishaneye girdiğinden beri girdiği derin suskunluğunu trajik bir biçimde sonlandırır.Kara Ekmek’te tüm bu olaylar yaşanırken Asiye ise ilk kez bebeğini görecektir. Bu şekilde bütün olayların yönü değişecektir.Bu arada ise Taylan’ın annesini ziyareti yeni bir sırrın ortaya çıkmasına sebep oluyor. Sırlar Asiye ve Mine arasındaki uçurumu daha da derinleştirir. Asiye bir karar verir ? Ve Asiye bir karar verecektir. Kara Ekmek bu akşam saat 20:00’da atv ekranlarında..

2 Ekim Cuma  Kara Ekmek Canlı İzle

kara ekmek

Kara Ekmek   İzle – 02 Ekim 2015 Cuma ATV için Arama Kelimeleri:

kara ekmek  izle02 ekim kara ekmek  izle, 02 ekim cuma kara ekmek   izlecuma kara ekmek  izle, 02.10 kara ekmek  izle,kara ekmek bugünkü bölümü izle, kara ekmek   atv izle, kara ekmek  son bölüm izle, 02 ekim cuma kara ekmek  canlı izle, 02 ekim kara ekmek  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>