Anasayfa » Eğlence » 2 EKİM CUMA AŞKIN BEDELİ İZLE

2 EKİM CUMA AŞKIN BEDELİ İZLE

02.10.2015 CUMA AŞKIN BEDELİ İZLE

STAR TV ekranlarının günlük dizisi olan Aşkın Bedeli hafta içi her gün saat 10:00’da yayımlanacaktır.02 Ekim 2015’te 408. bölümüyle izleyenlerin karşısında olacak.Aşkın Bedel’in 408. bölümünde neler olacak ? Aşkın Bedel’i son bölümünde Sedef DNA testi yaptırma planı suya düşer. Bu olayın üstüne Hatice’ye ulaşıp onun aracılığıyla bebeğinin izini bulmaya karar verir.Bu olanların arasında ise Hatice ise her şeyden habersin Sedef’in bebeğine bakmaktadır. Emir ise Gülnara  hakkında bilgi alabileceği tek kişi olan Azat’ı kaçırmıştır.Gülnara ise kardeşini kurtarmak için onların peşinden giderken,aslında gerçek aşkı Emir’i kovaladığından habersizdir.Aşkın Bedel’inde düğümler çözülecek mi ?02 ekim 2015’te yayımlanacak olan Aşkın Bedeli saat 10:00’da Show tv ekranlarında olacaktır.

2 Ekim Cuma  Aşkın Bedeli Canlı İzle

Aşkın-Bedeli

Aşkın Bedeli    İzle – 02 Ekim 2015 Cuma STAR TV için Arama Kelimeleri:

aşkın bedeli  izle, 02 ekim aşkın bedeli   izle02 ekim cuma aşkın bedeli    izle, cuma aşkın bedeli  izle02.10 aşkın bedeli   izle,aşkın bedeli  bugünkü bölümü izle, aşkın bedeli   star tv  izle, aşkın bedeli   son bölüm izle, 02 ekim cuma aşkın bedeli   canlı izle, 02 ekim aşkın bedeli   canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>