Anasayfa » Eğlence » 2 EKİM CUMA ALIN YAZIM İZLE

2 EKİM CUMA ALIN YAZIM İZLE

02.10.2015 CUMA ALIN YAZIM İZLE

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün saat 09:30’da yayımlanan Alın Yazım izleyenlerini ekran başına kilitliyor. 02 Ekim 2015’te yayımlanacak olan bölümünde reyting rekorları kıran dizi de 02 Ekim 2015’te neler olacak ? Alın Yazım’ın son bölümünde Selim Melek’e evlenme teklif eder.Selim yaptığı evlenme teklifi ile son ve vurucu hamlesini yapmıştır.Melek ise evlenme teklifini kabul etmeme kararı almıştı. Fakat  Aysel ise Melek’in bu teklifi kabul etmesi için ısrarcı davranır. Alın Yazım 02 ekim 2015’te yayımlanacak olan bölümde Selim hayatına kıymaya kalkar. Melek ise bu durumda ne yapacağını bilemez. Selim’in annesi oğluna bir şey olacağından korktuğu için Melek’in iyi bir haber vererek evlenme teklifini kabul etmesini ister. Bu arada ise Savaş, Asya ve Yiğit’in bir araya gelememesi için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Savaş’ın en büyük kozu Yiğit’i hapse attırma  tehdididir.Alın Yazım 02 ekim 2015’te Kanal D ekranlarında yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısında olacaktır.

2 Ekim Cuma  Alın Yazım Canlı İzle

alin-yazim

Alın Yazım   İzle – 02 Ekim 2015 Cuma KANAL D için Arama Kelimeleri:

alın yazım izle, 02 ekim alın yazım  izle02 ekim cuma alın yazım   izlecuma alın yazım  izle02.10 alın yazım  izle,alın yazım bugünkü bölümü izle, alın yazım  kanal d izle, alın yazım  son bölüm izle, 02 ekim cuma alın yazım  canlı izle, 02 ekim alın yazım  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>