Anasayfa » Araçlar » 19 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

19 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

19 NİSAN 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ
Sevgili Koç… İyi bir ruh halinde olmak için insanın kendi içiyle uyumu çok önemlidir. Özgüveniniz özellikle aşk ilişkileri dahil olmak üzere, insanlarla iletişiminizde yardımcı olacak. Gündelik yaşamda normalde çok kullanamadığınız meraklılığınızı, romantizmi ve diğer özelliklerinizi hazırlayın.

BOĞA
Sevgili Boğa… Samimi bir muhabbet veya ilgili olduğunuz bir aktivite için harika bir gün. Etkili bir iletişim kurmak için, üstü kapalı konuşmayın ve kendinizi net şekilde ifade edin. Bu durum özellikle kendi pasif hayalleri içerisinde boğulan boğa burçları için geçerli.

İKİZLER
Sevgili İkizler… Bugün samimi bir diyalog ve hızlı kararlaştırılan bir anlaşma için harika bir gün. Karşılıklı samimiyet ve arkadaşlık bazı problemleri aşmanıza yardımcı olacak. Gezi gibi herhangi bir aktivite eşinizle olan ilişkinize iyi gelecek.

YENGEÇ
Sevgili Yengeç… Sadece kendilerini düşünmek yengeçler için bir hata olacak. İnsanların size hatırlatmasına gerek kalmadan size ihtiyacı olanlara ilgi gösterin. Ayrıca bugün tek başınıza çalışmak ya da hayvanlarla iç içe olmak için harika bir gün.

ASLAN
Sevgili Aslan… Bugünün atmosferi fiziksel ve zihinsel aktiviteler için oldukça güzel bir gün. Taze ve temiz bir havada vakit geçirmeniz sizi motive edecek. Aslan ebeveynler çocukları ile özellikle zihinsel gelişimleri açısından bol zaman geçirmelidirler.

BAŞAK
Sevgili Başak… Bugün ailenizle veya yeni dostlarınızla vakit geçirmek için harika bir gün. Geleceğe dair son haberler ve planlar sizin muhabbetlerinizin konusu olacak. Ev tamiratları ve bilgisayar oyunlarına meraklı olabilirsiniz. Beklenmedik durumlarla duygusal veya zihinsel bir heyecan yaşayabilirsiniz.

TERAZİ
Sevgili Terazi… Hayatını savurganca yaşamamalısın. Aksi takdirde sonunda elinde hiçbir şey kalmayacak. İlgili olduğun şeylere odaklanıp, yanında vakit geçirmekten hoşlandığınız insanlarla görüşmelisin. En iyi arkadaşınız, kız ya da erkek arkadaşınız, iş arkadaşınız veya eşinizin konuşabilecek en iyi kişilerden olabilir.

AKREP
Sevgili Akrep… En küçük detaylarına kadar gelişimi takip edin. Hayata bakış açınızı değiştirebilecek kitaplar ya da size değerli zamanınızı daha iyi değerlendirmeniz konusunda yardımcı olacak bir cihaz satın alın. Teknolojik aletler almak için iyi bir gün. Ödemelerinizi çevrimiçi olarak yapabilirsiniz.

YAY
Sevgili Yay… 19 Nisan sizin için edebi yeteneklerini, komik mizaçlarını ve güzel hitabetlerini keşfedebileceğiniz kolay bir gün olacak. Bir kişiyi herhangi bir konuda ikna etmek istiyorsanız, zaman kaybetmeyin ve yeteneklerinizin hepsini kullanın. Aksi takdirde yarın çok geç kalmış olabilirsiniz.

OĞLAK
Sevgili Oğlak… Çeşitli insanlarla rahat bir şekilde iletişime geçmek için iyi bir gün. Fakat yıldızlar, konuşmaya başlayıp düşüncelerini ve duygularını dışa vurmadan önce biraz beklemenizi öneriyor. Samimiyetiniz bugün fazla yerinde olmayabilir.

KOVA
Sevgili Kova… Sizin bugünkü ilginiz iletişim ve bilgi alışverişi üzerinde. İlginiz zihinsel olaylar, sosyal oyunlar, resmi olmayan bağlantılar ve bilgi alışverişi üzerinde toplanıyor. Bugün hızlı bir şekilde konuların özünü kavrayacaksınız ve birkaç saatliğine bir aktivitenin başını çekeceksiniz.

BALIK
Sevgili Balık… Beklenmedik planlar ve cazip fırsatlar sizin bugünkü enerjinizi oluşturuyor. Eğer bir şeyi yararlı ve heyecanlı görüyorsanız, denemelisiniz. Bugün sizin ilginizi çeken bir şeyi yarın tamamen aklınızdan çıkabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>