Anasayfa » Eğlence » 19 KASIM PERŞEMBE BENİ AFFET İZLE

19 KASIM PERŞEMBE BENİ AFFET İZLE

19.11.2015 PERŞEMBE BENİ AFFET İZLE

STAR TV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet duygu yüklü sahneleri ile izleyenlerini ekrana kilitliyor.19 Kasım 2015’de Beni Affet 851.bölümüyle sevenlerin karşısında olacak.Beni Affet’in son bölümünde Feride’nin sayılı günleri kaldığını anlatması ile bu gerçeğe inanmak istemeyen Osman adeta yıkılır. Feride’nin yaptığı açıklama sonucunda Hasret’in Cüneyt’in yanında kamasına izin verir. Bu sırada ise Beni Affet de Demir’in Bahar’a romantik bir evlilik teklifi edebilmesi için gereken tüm ayrıntıları düşünmüştür.Demir teklifini Bahar’ın kabul edeceği umudunu taşırken Kemal ve Bahar ise kaldıkları otel odlarında birbirlerini düşünmektedirler.Beni Affet’te neler olacak ? Star Tv de hafta içi her gün saat 17:00’de yayımlanacaktır.

19 Kasım Perşembe Beni Affet Canlı İzle

beni-affet-

Beni Affet  İzle – 19  Kasım 2015 Perşembe STAR TV için Arama Kelimeleri:

beni affet izle, 19 kasım beni affet  izle,  19 kasım perşembe beni affet   izle,  perşembe beni affet  izle19.11 beni affet izle,beni affet bugünkü bölümü izle, beni affet   star tv izle, beni affet  son bölüm izle, 19 kasım perşembe beni affet  canlı izle, 19 kasım beni affet  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>