Anasayfa » Eğlence » 19 KASIM PERŞEMBE ANALAR VE ANNELER İZLE

19 KASIM PERŞEMBE ANALAR VE ANNELER İZLE

19.11.2015 PERŞEMBE ANALAR VE ANNELER İZLE 

ATV ekranlarının yeni dizisi olan Analar ve Anneler yeni bölümüyle 19 kasım 2015’de saat 20:00’da izleyenleri ile buluşuyor. Analar ve Anneler hikayesi yetmişli yılların başında Anadolu’nun küçük bir köyünde yaşayan yetim bir kız olan Kader ile başlar. Kader hayatını sevdiği adama yani Mustafa’ya kavuşmanın hayallerinden ibarettir.Fakat Analar ve Anneler’in bir kahramanı olan Kader’e başkasının da göz koyduğunu bilmemektedir. Mustafa ve Kader bir gece köyden beraberce kaçarlar.İki genç evlenme planları kurarken talihsiz bir olay yaşanır ve Kader köyüne tekrar dönemeyeceği için hayatta kalan son akrabasının yanına İstanbul’a gider. İstanbullu ünlü bir avukatın kızı olan Zeliha iyi şartlarda yetişmiş ve başarılı bir genç kızdır. Fakat üniversiteye başlayınca dönemin rüzgarına kapılır ve burada tanıştığı bir adama aşık olur. Zeliha ve Murat evlenir. Murat hırslı bir adamdır. Ve inandığı ideolojiyi her şeyin karısından bile önce gelir. Analar ve Anneler de Murat Zeliha’yı bir siyasi suçlu ve bir kaçak gibi hayat sürmeye mahkum eder. Dahası var ki Zeliha dul kalır. Ancak beklenmeyen bir sürpriz ile Zeliha hamiledir. Dokuz ay sonra karşılaşan Zeliha ve Kader birbirlerinin hayatını değiştireceklerinden habersizdir. Analar ve Anneler aynı evlat için savaşmak zorunda kalırsa ne olur ? Analar ve Anneler yayımlanacak yeni bölümünde Kader Murat’ı cezaevindeki Zeliha’ya getirir. Doğumdan sonra ilk defa bebeğini gören Zeliha daha Murat’ına dokunamadan Neriman’ın oyunu devreye girer ve Zeliha Kader’in gözü önünde şişlenir. Analar ve Anneler de Kader o korkunç manzaradan korkarak Murat ile birlikte oradan uzaklaşır. Neriman için sadece bir tehdit olan Kader’de artık kurtulması gerekmektedir. Kader’de Neriman’ın ne kadar tehlikeli biri olduğunun farkındadır. Analar ve Anneler Kader Murat’ı bırakacak mıdır ? Zeliha iyileşebilecek mi ? Bu sefer Neriman’ın planı ne olacak ? Analar ve Anneler  yeni bölümüyle bu akşam ATV ekranlarında..

19  Kasım Perşembe Analar ve Anneler Canlı İzleAnalar ve Anneler

Analar ve Anneler  İzle – 19 Kasım 2015 Perşembe ATV  için Arama Kelimeleri:

analar ve anneler izle19 kasım analar ve anneler  izle19 kasım perşembe analar ve anneler   izleperşembe analar ve anneler izle,  19.11 analar ve anneler  izle, analar ve anneler bugünkü bölümü izle, analar ve anneler  atv izle, analar ve anneler  son bölüm izle, 19 kasım perşembe analar ve anneler  canlı izle, 19 kasım analar ve anneler  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>