Anasayfa » Eğlence » 19 EKİM PAZARTESİ BENİ AFFET İZLE

19 EKİM PAZARTESİ BENİ AFFET İZLE

19.10.2015 PAZARTESİ BENİ AFFET İZLE

STAR TV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet duygu yüklü sahneleri ile izleyenlerini ekrana kilitliyor. 19 Ekim 2015’te Beni Affet 829.bölümüyle sevenlerin karşısında olacak.Beni Affet’in son bölümünde Kemal, Bahar’ı hastaneden kaçırıyor. Kemal ise Bahar’ı ameliyat konusunda ikna etmeye çalışır.Kemal’in Bahar’ı kaçırmasının üzerine deli dönen Sevgi ve Şahin ateş püskürür. Bahar ise tüm olan bitenden daha çok oğlu ile yeni bir hayat kurmaya hazırlanırlar. Solmaz ve Hasret ise Cüneyt’in peşinde bela olmaya devam ederler.Feride ve Cüneyt ilişkisi ne olacak ? 19 ekim 2015’te yeni bölümüyle Beni Affet karşınızda olacak.Star Tv’de hafta içi her gün saat 17:00’de yayımlanacaktır.

19 Ekim Pazartesi Beni Affet Canlı İzle

beni-affet-

Beni Affet  İzle -19 Ekim 2015 Pazartesi STAR TV için Arama Kelimeleri:

beni affet izle, 19 ekim beni affet  izle, 19 ekim pazartesi beni affet   izle, pazartesi   beni affet  izle19.10 beni affet izle,beni affet bugünkü bölümü izle, beni affet   star tv izle, beni affet  son bölüm izle, 19 ekim pazartesi beni affet  canlı izle, 19 ekim beni affet  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>