Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 18 Nisan Günlük Burç Yorumu

18 Nisan Günlük Burç Yorumu

18 Nisan 2015 Günlük Burç Yorumu

burçların genel özellikleri

KOÇ BURCU

Sevgili Koç, yeni girişimlerde bulunabilir hatta yeni atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek zorunda da da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma ile iyi paralar kazanabilirsin. Uzak bir yerden gelen yeni biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı da olabilir. Onunla aranızda bir yakınlık olacak. Fakat seviyor ve seviliyorsanız bu ilişkiyle aranıza sınır koymalısınız. Bu kişiyle iş ilişkisine de girebilirsiniz. Bunda da güzel sonuçlar alma ihtimaliniz var. Ayrıca sinirlerinizi fazla yıpratmayın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa, şu sıralar çok çekicisiniz. Çevrenizdekilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişim birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bugünlerde beklediğiniz teklifi yapabilir ya da karşı taraftan alabilirsiniz. İşlerinizi fazla kafanıza takmayın. Çünkü arkadaşlarınız size karşı anlayışlı bir tutum sergileyerek size yardımcı olacak. Onların değerini bilin. Siz de onlara süprizler yapın. Bir yakınınızın hastalığını kafanıza fazla takmamaya çalışın. Çünkü çok kısa sürede iyileşip tekrar sağlığına kavuşacak.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün kısa bir yola gideceksiniz. Yaşamınızda yenilikler görülüyor. Bunların bir bölümünü siz gerçekleştireceksiniz. Önemli bir bölümü de şans sonucu gerçekleşecek. Maddi durumunuz iyi. Bugün bir kısmetinizi bölüşebilirsiniz. Mutlu bir birlikteliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız. Ancak kalbiniz boşsa, bugünlerde zevkli ve anlamlı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Başbaşa kalacağınız yerlere gitmeye çalışın. Bu sağlığınızı olumlu etkilleyecek.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç, bugün çok neşelisiniz. Aynı anda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizin de yeriniz orası. Ancak istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz düşünceler yüzünden iş yaşamınızda zorluklarla karşılaşıyorsunuz. Karşınızdakilerin bu çift karakterinizi kabul etmeleri biraz zor. Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüz sebebiyle duygusal olarak da ne yazıkki başarı elde edemiyorsunuz. Sevdiğiniz kişinin sizinle anlaşması bu yüzden zorlaşıyor. Gittikçe açılan iştahınız nedeniyle fazla kilolarla uğraşmanız gerekebilir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan, her şey anında olsun diyenlerdensiniz, fakat herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdeki ,insanları şaşırtıyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranıyorsunuz. Bu da çevrenizdekiler tarafından kolay kolay kabullenemiyor. Yeni arayışlardasınız. Fakat dikkat et. Bu arada eskileri de kaybetmeyin. Bu günlerde cazibelisiniz ve etrafınızda bir yığın kalabalık var. Ama bu kişilere güvenmeyin. Baş ağrıları ve mide kramplarına karşı yoga gibi hem bedeni hem zihni gevşeten çalışmalar yaparak kurtulabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak, çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun sebebi sizin tutarsız davranışlarınız. Halbuki onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünerek hareket ediyorlarr. Dostlarınızın değerini bilin. Onlara karşı daha özenli davranmaya çalışın. İş yaşamınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz. Bu davranışlar size hiçbir şey kazandırmaz. Aksine kaybeden siz olursunuz. Siz zaten çok çalışkan birisiniz. Çalışarak her şeyi kolayca kazanmanız mümkün. Sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz. Size umut bağlayanları düş kırıklığına uğratmayın. Bu günlerde kalbinizi çok fazla zorluyorsunuz. Dikkatli olun.

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi, mantığın ve iş yaşamının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp yakınlarınızı ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden şikayet edecek birileri çıkabilir. Bu sizin morelinizi bozabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla çevrenizdekileri üzüyorsunuz. Onlar bunu haketmiyor. Uzaktan gelecek bir kişi bir anda hayatınızın yönünü değiştirecek. Sizi oldukça etkileyecek bu kişi gelecekle ilgili planlarınıza destek olacak. Sizin gibi canlı birinii kimse üzmeyi başaramıyor. Sağlığınız ile ilgili bir sorun yok.

AKREP BURCU

Sevgili Akrep, çalışıyorsanız iş yaşamınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.b. hepsinden karlı sonuçlar elde edeceksiniz. Duygusal yaşamınız için söylenebilecek bir farklılık yok. Temkinli olmaya çalışın. Yalnızsanız şu günlerde gireceğiniz bir kalabalık bir ortamda şık ve bakımlı görünümünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz, ancak siz çok ince eleyip sık dokuyan bir tipsiniz. Yine çevrenizdekilerde bin türlü kusur göreceksiniz. Şikayet etmeden önce biraz beklemelisiniz. Kim bilir, belki hiç de öyle değillerdir. Çünkü biraz fazla abartıyorsunuz.

YAY BURCU

Sevgili Yay, bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durmalısınız. Zira bunun sonuçları size çok pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinize iyi karar verin. Planlarınızı da ona göre yönlendirin. Siz kararlı olduğunuzda, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlayacaklar. Sizin sorununuz iyi niyetinizi ifade edememeniz. Sevdiğiniz kişiye bile bunu yeterince hissettiremiyorsunuz. Depresif bir halde olmaktan sıkılmadınız mı? Sürekli depresif olmak, farklı hastalıklara karşı vücudunuzun direncini kırabilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak, aileniz ve yakın çevrenizle çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı gelişmelere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamaya çalışmalısınız… Bugün radikal kararlar alacaksınız. Bunun için gereken güç şu sıralar sizde var. Zira şu sıralar işlerinize daha çok önem vermeniz gerekiyor. Bu çabalarınızın karşılığını yakında alacaksınız. Bu yoğun dönemde sağlığınız yerinde olduğu için şanslısınız, ama bu şansınızı iyi değerlendirmelisiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kova, bugün çok neşelisiniz. Aynı anda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Ancak iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek sebebi sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz düşünceler ve tutarsızlığınız buna neden oluyor. Özgürlüğünüzden vazgeçemediğiniz için aşk yaşamında istediğiniz mutluluğu bir türlü yakalayamıyorsunuz. Karar sizin. Aşk mı yoksa özgürlük mü? Sağlık konusunda biraz daha ihtiyatlı davranın.

BALIK BURCU

Sevgili Balık, yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin karşılığını yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündeme gelecek ve zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi bakımdan başarı getirecek. Uzun zamandır almayı planladığınız bir şeyi bu sayede alma şansı doğacak. Sevdiğiniz de bu yoğun dönemde sizi destekleyecek. Bu arada istemeden de olsa dostlarınızı ihmal edebilirsiniz. Bu da biraz morelinizi bozabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>