Anasayfa » Eğlence » 18 KASIM ÇARŞAMBA BENİ AFFET İZLE

18 KASIM ÇARŞAMBA BENİ AFFET İZLE

18.11.2015 ÇARŞAMBA BENİ AFFET İZLE

STAR TV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet duygu yüklü sahneleri ile izleyenlerini ekrana kilitliyor.18 Kasım 2015’de Beni Affet 850.bölümüyle sevenlerin karşısında olacak.Beni Affet’in son bölümünde Feride’nin sayılı günleri kaldığını açıklamasının arkasından bu geçeğe inanmak istemeyen Osman adeta yıkılır.Feride’nin yaptığı bu açıklama gereği yüreği kan ağlasa da Hasret’in Cüneyt’in yanında kalmasına razı olur. Beni Affet de Murat’la olan duygusal yakınlığı hisseden Zühre, Reyhan’ı tatlı bir dille uyarır. Bu sırada Beni Affet de Demir’in Bahar’a romantik bir evlilik teklifi edebilmesi için gereken tüm ayrıntılar düşünülmüştür. Demir teklifini Bahar’ın kabul edeceği umudunu taşırken Kemal ve Bahar ise kaldıkları otel odalarında birbirlerini düşünmektedirler. Kemal ve Bahar ilişkisi ne olacak ? Beni Affet’te neler olacak ? Star Tv de hafta içi her gün saat 17:00’de yayımlanacaktır.

18 Kasım Çarşamba Beni Affet Canlı İzle

beni-affet-

Beni Affet  İzle – 18  Kasım 2015 Çarşamba STAR TV için Arama Kelimeleri:

beni affet izle, 18 kasım beni affet  izle,  18 kasım çarşamba beni affet   izle,  çarşamba  beni affet  izle18.11 beni affet izle,beni affet bugünkü bölümü izle, beni affet   star tv izle, beni affet  son bölüm izle, 18 kasım çarşamba beni affet  canlı izle, 18 kasım beni affet  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>