Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 17 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

17 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

17 NİSAN 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

burçların genel özellikleri

KOÇ BURCU

Sevgili Koç Burcu, genel olarak sen düşünmeden hareket ediyor ve düşünmeden konuşuyorsun fakat bugün Merkür olumlu etkiliyor seni. Etrafındaki kişilere karşı takındığın tavırlara daha fazla dikkat etmelisin. Konuşmaların biraz daha ölçülü olursa çok daha beğeni kazanabilir ve kazançlı olabilirsin… İşlerinin yoğunluğu sosyal yaşamını engelliyor, biraz nefes alma fırsatı tanı kendine.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa Burcu, burcun ortasında doğduysan Venüs Jüpiter’in olumlu yönlendirmesini alacaksın. İyimsersin ve burcun son gününde doğanların Satürn’ün engeliyle karşılaşması bekleniyor. Moralin bozulmasın. Zira uzun zamandır düşündüğün hayallerin gerçekleşme imkanı olmadığını anlamak seni biraz üzebilir fakat bir dostun teklifi keyif verecek.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler Burcu, Uranüs’ün olağan dışı olayları oluşturacağı bir gün içindesin. Genelde İkizler burcu fazlasıyla arkadaş canlısıdır ancak burada da ifrata kaçıyorsun. Arkadaşlarına karşı fazlaca fedakarsın. Ancak ailenin fertleri senin ailevi meselelerine karşı ilgisiz kalmandan şikayet ediyorlar. Onlara gereken ilgiyi göstermelisin.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç Burcu, Jüpiter’in burcunda olduğunu unutmamalısın. Şansın seninle olacak. İsteklerin ümidini kestiğinde yerine gelecek. Yaşam standartların artacak. Sözlerinin yanlış anlaşılmasından dolayı his yaşamının huzuru kısa süreliğine kaçabilir. Gerçekler ortaya çıktığında eski ağlenceli haline de geri dönecesin.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan Burcu, zıt burcundaki Satürn’le Ay bugün buluşmakta. Zorlukların, kaygıların olabilir. Duygularına bastırmamalısın. Zaman zaman tembelliğin içine düşebilirsin ancak genelde çalışmayı seviyorsun. Ama bugün yorgun hissedebilirsin kendini. Sevdiklerini de unutman hiç doğru değil. Her şeyi bırakıp onların kalbini kazanmaya bakmalısın.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak Burcu, Venüs Balıkta Jüpiter Yengeçte ve aralarında pozitif ilişki var. Bu konum senin için mutluluk verici olacak. Kibar, ince fikirli başak burcusun. Arkadaşlarının davetlerini geri çevirmemelisin. Kalabalık bir toplantıda şansın dönecek. Kendini kaybedecek duruma gelmemeye çalış. Özlediğinn birine kavuşacaksın.

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi Burcu, genelde dingin, huzurlu birisin fakat Mars’ın burcunda olması bu zamanlarda telaşlanmana sebep olmakta. Senin dinç ve çalışkan bir kimse olman birçoğunu kıskandırıyor. Tartışmadığın zaman isteklerini onlara kabullendireceksin. Elindeki büyük kozları kullanmanın vakti değil. Sakla onları şimdilik.

AKREP BURCU

Sevgili Akrep Burcu, Ay Akrep burcunda seyrediyor ve bugün öğlen saatlerine kadar duygularını bastırmamalısın. Duygularını her an aynı şekilde kontrol edebileceğini düşünüyorsan yanılıyorsun. Ani yargılardan kaçınmalısın. Seni sevenlere de gücenmemelisin. Bir kez denediğini ikinci kez de deneyebilirsin. Hiçbir şey kaybetmezsin.

YAY BURCU

Sevgili Yay Burcu, Güneş dost burcunda ve Mars’ın da pozitif etkisindesin. Heyecanlarını bastırman pek de mümkün olmaz. İçinde gizli kalmış arzuların yerine gelmesiyle yeniden mutlu biri olacaksın. Ancak bugünlerin kıymetini bilmelisin. Yaşamı kendine çekilmez yapma. Yakın çevrenden birine darılmışsın. Hemen barışmak için hareket etmelisin.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak Burcu, yakın geçmişte hoşlanmadığın olaylar yaşamış olsan da bundan sonrasında gerçekleri anlayacak ve daha güvende hissedeceksin kendini. Hafta sonuna geldiğinde  durumun daha da düzelecek ve sen yeniden eski mutluluğuna kavuşacaksın. Yakınlarına hediye vererek ya da onlardan hediye alarak onların gönüllerini alabilirsin.

KOVA BURCU

Sevgili Kova Burcu, hayatın genel temposu, sorumlulukların bugün çok yükmüş hissi uyandırabilir sende. İçinden çıkılması zormuş gibi görünen bir konuyla karşılaşabilirsin. Cesaretini kaybetmemeye çzlış. Yıldızlar sonucun seni sevindireceğini müjdeliyor. Başka birinin hatasının faturasını sana yükleyebilirler. Kendini savunmalısın.

BALIK BURCU

Sevgili Balık Burcu, sosyal hayatında ya da ikili ilişkilerinde aşırı duygulusun. Güzel ilişkiler kuruyorsun. Duygusal hayatınla ilgili vermiş olduğun karardan pişmanlık duyma.. Sevdiklerine sen değer vermezsen onlardan da bunu bekleme hakkın olmaz. Çalışmanı intizama ve disipline sokmalısın. Hatta eğleneceğin zamanı bile.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>