Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 16 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

16 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

16 NİSAN 2015’İN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

burçların genel özellikleri

KOÇ

Sevgili Koç, burcun sonunda doğduysan Ay tutulması ve dolunay seni etkileyebilir. Duygularınla karar versen mantığına uymaz, mantıklı olsan mutlu olmayabilirsin. Karşı cinsle zıtlaşmamalı, duygularına hakim olmalısın. Samimiyet çok güzel bir meziyet ama bazen yanlış anlaşılıyor. Zamanın değerini bilmeli, faydalı işlerle ilgilenmelisin.

BOĞA

Sevgili Boğa, bugünlerde üzerinde fazla rehavet olabilir. Her şeye iyi tarafından bakmak, tüm kalkanları indirmek zarar verebilir. Zamanını doğru planlamalı ve kendine itina göstermelisin. Kendini ihmal ediyorsun. Düşündüklerini hayata geçirmenin zamanı gelmiş hareket edebilirsin. Bu arada eğlenmeyi ve dinlenmeyi de unutma.

İKİZLER

Sevgili İkizler, Ay’ın dolunay hali ve diğer planetlerle ilişkisinin sendeki etkileri olumlu. Çok hızlı düşünecek, bir an önce sonuca gitmek isteyecek, sabırsızlaşacaksın. Hayatına düzgün bir yön vermek istiyorsan eğer üzüntüyü  kenara atıp çalışmaya ve mutlu olmaya bakmalısın. Başarı çalışkanların işidir. Sevdiğin kişi seni seviyor .

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, Ay ve dolunay  tutuluyor. Terazi burcundaki ay sevgi ve para konularına dikkatini yoğunlaştıracaktır. Duygularını gizleyemezsin. Gizlemeye de çalışma çünkü yüzünden ne hissettiğin okunuyor. O nedenle. Güzel şeyler düşünmelisin. Bugünü güzel geçirmek için işlerini ihmal etmemelisin. Yerinde olmak isteyenler çok.

ASLAN

Sevgili Aslan,  iletişimi temsil eden Merkür bugün senin için pozitif haberler taşıyacak. Haberlerin hayatında bazı değişimleri başlatabileceğini fark edebilirsin. Bazı olayları yanlış algıladığın için üzülüyorsun ama aslında sevinmelisin. Zira seviliyorsun..İğneyi kendine çuvaldızı başkalarına batırmayı düşün. Şansına küsmenin kime faydası olacak.

BAŞAK

Sevgili Başak, bugün Jüpiter’in sana verdiği etkiyle eğlenmek hayatın sorunlarından uzaklaşmak şansını denemek isteklerin olabilir. Bir yere gitmeyi istiyorsan biran önce gidip o işi halledebilirsin. İyi konumdasın ama gene de hayatından memnun değilsin. Sevgi iyi gelecek. Güzel bir gün olabilir ama buna seninde yardımın şart.

TERAZİ

Sevgili Terazi, bugün gök konumu pek parlak değil ve Terazi burcunda Ay tutuluyor. O halde senin kendine mutluluk ve sevinç araman yerinde olur. Sevdiğin kişiye bir hediye verebilirsin. Kıskançlık uyandıracak davranışların olmasın. Sorun istemiyorsan gevezelik yapan arkadaşlarından uzak kalmanda fayda var. Dedikodulara karışmamalısın.

AKREP

Sevgili Akrep, şanslı birisin zira bugün gök konumu sevimli değil ve sana dokunmuyor… Merkür Koç burcuna gevezelik verse de sen ketum birisin ve realistsin ama duygularında biraz aşırıya gidiyorsun. İnsanlar isteklerinin hepsine birden sahip olamazlar. Sende biliyorsun. Yine de bedbahtlığın her şeyi bir anda istemenden doğuyor.

YAY

Sevgili Yay,  Dolunayın olumsuz etkisini  hissetmeyecek burçlardan birisin. Bugün senin için iyi bir gün olacak. Koç burcunda Merkür Uranüs’le kavuşuyor. Sürpriz konuşmalar beklenmeyen teklifler gününe renk katabilir. Acele karar vermen gerekmiyor konuşurken. Sakin olmalısın ve karşı tarafın duygularını da dikkate almalısın.

OĞLAK

Sevgili Oğlak, Ay’la Güneş karşı karşıya geliyor. Yani dolunay oluşuyor. Maalesef ki sizi de olumsuz etkileyebilir. Gerçekleri daha fazla saklamanın imkanı kalmamış. Nihayet duygularını açıklamanın zamanı geldi. Daha fazla beklemene gerek yok. Böyle fırsat  eline geçmeyebilir. Zaten oda böyle bir şeyi bekliyor.

KOVA

Sevgili Kova, Merkür koç burcundan geçerken Uranüs’le kavuşuyor ve çeşitli düşünceler zihnine hücum ediyor. Kendi huzurunu kendin kaçırıyorsun. Yersiz evhamların var. Herkesi aleyhine sanıyorsun. İnsanlar iyi değildir ama kötüde değildir. Herkesi oldukları gibi kabullenmek zorundasın. Başka yolu yok bunun.

BALIK

Sevgili Balık, keyfin yerinde. Eğlenmek istiyorsun. Boş zamanlarında yapacak bir şeyler bulamıyor musun? Şiir, müzik gibi güzel sanatlarla daha fazla ilgilenebilirsin. Sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsin. Böylece kendini daha da çok geliştirmiş olursun. Sağlığına ve giyimine kuşamına itina etmelisin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>