Anasayfa » Eğlence » 16 KASIM PAZARTESİ BENİ AFFET İZLE

16 KASIM PAZARTESİ BENİ AFFET İZLE

16.11.2015 PAZARTESİ BENİ AFFET İZLE

STAR TV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet duygu yüklü sahneleri ile izleyenlerini ekrana kilitliyor.16 Kasım 2015’de Beni Affet 848.bölümüyle sevenlerin karşısında olacak.Beni Affet’in son bölümünde İnci’nin yurt dışında olmasından dolayı yarasında enfeksiyon gelişen Kemal’e bakma işi Bahar’a kalmıştır. Bahar’a karşı duyguları yoğunlaşan Demir, hislerini Şahin’le paylaşır. Bir tarafta Bahar’a yoğun duygular besleyen Demir diğer tarafta ise kalbiyle aklı arasında bitmez bir hesaplaşmalar yaşayan Bahar ve Bahar’a olan aşkını kalbine gömmek zorunda kalan Kemal vardır. Beni Affet de Hasret’tin Cüneyt’e olan yakınlığı ve son olarak da sekreteri olarak işe başlaması Kozanlar cephesinde bardağı taşıran son damla olur. Star Tv de hafta içi her gün saat 17:00’de yayımlanacaktır.

16 Kasım Pazartesi Beni Affet Canlı İzle

beni-affet-

Beni Affet  İzle – 16  Kasım 2015 Pazartesi STAR TV için Arama Kelimeleri:

beni affet izle, 16 kasım beni affet  izle,  16 kasım pazartesi beni affet   izle,  pazartesi beni affet  izle16.11 beni affet izle,beni affet bugünkü bölümü izle, beni affet   star tv izle, beni affet  son bölüm izle, 16 kasım pazartesi  beni affet  canlı izle, 16 kasım beni affet  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>