Anasayfa » Eğlence » 16 EKİM’DE VİZYONA GİRECEK FİLMLER

16 EKİM’DE VİZYONA GİRECEK FİLMLER

45 Yıl

Kate Mercer ve kocası evliliklerinin 45. yılını kutlayacak olan bir çifttir. Kate bunu partiyle kutlamayı planlamaktadır ve hazırlıklara başlamıştır. Bu esnada kocasına bir mektup gelir. Mektupta ilk aşkının cesedinin İsviçre Alplerindeki buzullar içerisinde bulunduğu yazmaktadır. Bu durum evliliklerinde yeni bir dönemin başlamasına neden olacaktır.
David Constantine’in kısa hikayesinden uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Andrew Haigh bulunurken oyuncu kadrosunda Charlotte Rampling, Tom Courtenay ve Geraldine James yer alıyor.

Gizli Dünya

5 yaşındaki oğlu ile küçük bir odaya hapsedilen annenin dramını anlatan iddialı film “Room”, Oscar aday adayı olarak gösteriliyor. Kaçış için riskli bir plan yapan ana oğulun odadan kurtulabilmek için uzak tutuldukları sosyal çevrenin acı kurallarıyla da yüzleşmeleri gerekiyor.

Kızıl Tepe

Genç yazar Edith Cushing, yakışıklı ve çekici kocasının, tanıdığından çok daha farklı biri olduğunu keşfedecek ve kan kırmızısı toprağa sahip bir dağın tepesindeki eve sürüklenecektir. Gerçek, Kızıl Tepe’de tutku ile karanlık; gizem ile delilik arasındaki çizgide yatmaktadır. Yöntmenliğini Guillermo del Toro’nun üstlendiği film Charlie Hunnam, Jessica Chastain, Tom Hiddleston, Mia Wasikowska ve Doug Jones’tan oluşan kadrosuyla göz dolduruyor. Filmin senaryosunda ise Guillermo del Toro’nun yanı sıra Matthew Robbins ve Lucinda Coxon’ın imzası var.

My Little Pony: Arkadaşlık Oyunları

Canterlot Lisesi’nin öğrencileri zorlu rakipleri Crystal Prep Akademi’ye karşı yarışacakları geleneksel “Arkadaşlık Oyunları” için hazırlanırken Twilight Sparkle’ın karşı takımda yer aldığını keşfederler.
Televizyon serisi olarak başlayıp filme dönüştürülen “pony”lerin maceraları My Little Pony: Equestria Girls serisinin üçüncü halkası olan bu yeni filmle birlikte devam ediyor.

Yaktın Beni

Yaktın Beni romantik komedi türünde olan bir filmdir. Türk yapımı olan film 16 ekim 2015 tarihinde vizyona girecektir. Yönetmenliğini Can Yücel’in yaptığı film oyuncuları arasında ise Sinem Kobal,Meltem Cumbul,Uğur Yücel ve Sarp Apak gibi usta oyuncular yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>