Anasayfa » Eğlence » 16 EKİM CUMA KİRALIK AŞK İZLE

16 EKİM CUMA KİRALIK AŞK İZLE

16.10.2015 CUMA KİRALIK AŞK İZLE

STAR TV ekranlarının karışık aşk hikayesi Kiralık Aşk yeni bölümüyle 16 ekim 2015’te izleyenleri ile buluşuyor.STAR TV’nin sevilen dizi Kiralık Aşk 17. bölümünde yine Defne’yi zor anlar bekliyor. İz’in gelmesi ile Defne kıskançlık krizine girmektedir. Kiralık Aşk’ta İz’in gelmesi ile tutku yükseliyor ve hiç beklenmedik şok bir olayla karşı karşıya geliyor. Kiralık Aşk’ta  Deniz, Ömer’in kışını getirmek için planını uygulamaya koyuyor. Eğer Ömer’in hazırladığı koleksiyon Deniz’in eline geçerse neler olur ? Ömer Deniz’in yine dürüst oynamadığını bir şeylerin peşinde olduğunu düşünüyor. Kiralık Aşk’ta neler olacak ? Kiralık Aşk STAR TV ekranlarında saat 20:00’da izleyenleri için buluşuyor.

16 Ekim Cuma  Kiralık Aşk Canlı İzle

kiralık aşk

Kiralık Aşk  İzle – 16 Ekim 2015 Cuma STAR TV için Arama Kelimeleri:

kiralık aşk  izle,  16 ekim kiralık aşk  izle16 ekim cuma kiralık aşk   izlecuma kiralık aşk  izle, 16.10 kiralık aşk  izle,kiralık aşk bugünkü bölümü izle, kiralık aşk   star tv izle, kiralık aşk  son bölüm izle, 16 ekim cuma kiralık aşk canlı izle,  16 ekim kiralık aşk  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>