Anasayfa » Eğlence » 16 EKİM CUMA DENİZ YILDIZI İZLE

16 EKİM CUMA DENİZ YILDIZI İZLE

16.10.2015 CUMA DENİZ YILDIZI İZLE

FOX ekranlarında yayımlanan Deniz Yıldız’ı şimdi yeni kanalı SHOW TV ekranlarında yeni bölümleri ile izleyicileri karşısında olacaktır.16 Ekim 2015’te yeni bölümüyle karşınızda olacak olan Deniz Yıldız’ı hafta içi her akşam 19:15’te izleyenlerin karşısında olacaktır.Deniz Yıldız’ının yayımlanacak olan 16 ekim 2015’teki yeni bölümünde Orhan,Yusuf ve İkbal’in tüm çabalarına rağmen Ayşe’nin hayatına tamamen değiştirecek şok edici bu durum içinde bulurlar. Ayşe bu olaylar içerisinde kendini çok zor bir durum içerisinde bulur. Bu olaylar sırasında Fırat ve Seher hayal gibi bir gün geçirir. Artık ikisi de duygularından emindir. Fakat her hayalin bir sonu vardır. Evde kötü bir sürpriz Seher’i beklemektedir. Banu ve Melih arasındaki bağların incelmesi üzerine Banu, Melih ile arasındaki kötü durumu düzeltmek için elinden gelini yapacaktır.Deniz yıldızı 15 ekim 2015 cuma  günü show tv ekranlarında yayımlanacaktır.

16 Ekim Cuma Deniz Yıldızı  Canlı İzle

deniz yıldızı

Deniz Yıldızı  İzle – 16Ekim 2015 Cuma SHOW TV için Arama Kelimeleri:

deniz yıldızı  izle16 ekim deniz yıldızı   izle, 16 ekim cuma deniz yıldızı  izle cuma deniz yıldızı   izle16.10 deniz yıldızı   izledeniz yıldızı  bugünkü bölümü izle, deniz yıldızı  show tv  izle, deniz yıldızı   son bölüm izle, 16 ekim cuma deniz yıldızı  canlı izle, 16 ekim deniz yıldızı   canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>