Anasayfa » Eğlence » 16 EKİM CUMA AŞKIN BEDELİ İZLE

16 EKİM CUMA AŞKIN BEDELİ İZLE

16.10.2015 CUMA AŞKIN BEDELİ İZLE

STAR TV ekranlarının günlük dizisi olan Aşkın Bedeli hafta içi her gün saat 10:00’da yayımlanacaktır.16 Ekim 2015’te 418. bölümüyle izleyenlerin karşısında olacak.Aşkın Bedel’in 418. bölümünde neler olacak ? Aşkın Bedel’i son bölümünde Sedef, Emine’ye bebeği ile olan tüm gerçekleri anlatmıştır.Emine ise Sedef’in dolandırıldığını düşündüğü için Sedef’i odaya kitler.Emine ise doğru bildiğinden vazgeçmeyeceği için bu sefer Sedef evden kaçma planı yapmaktadır.Bu sırada ise Tekin bebeği kaçırmış ve Sedef ile buluşacağı yere getirmiştir. Şimal ve Betül ise bebeğin peşine düşerler. Bebeği Tekin’in kaçırdığına emin olan ikili bebeği Sedef’in eline geçmeden bulmaları gerekmektedir.16 ekim 2015’te yayımlanacak olan Aşkın Bedeli saat 10:00’da Show tv ekranlarında olacaktır.

16 Ekim Cuma Aşkın Bedeli Canlı İzle

Aşkın-Bedeli

Aşkın Bedeli    İzle – 16 Ekim 2015 Cuma STAR TV için Arama Kelimeleri:

aşkın bedeli  izle, 16 ekim aşkın bedeli   izle16 ekim cuma aşkın bedeli  izle, cuma  aşkın bedeli  izle16.10 aşkın bedeli   izle,  aşkın bedeli  bugünkü bölümü izle,    aşkın bedeli   star tv  izle, aşkın bedeli   son bölüm izle, 16 ekim cuma aşkın bedeli   canlı izle, 15 ekim aşkın bedeli   canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>