Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 15 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

15 NİSAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI (15 NİSAN 2015)

burçların genel özellikleri

KOÇ

Bugün eğitim ile ilgili konulara yönlenebilirsiniz. Yakın çevrenizde olan olaylar gündeminizi etkilemeye devam edebilir. Öğle saatlerinde ilerleme kaydedeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Şanslı zamanlar sizi bekliyor. İlişkilerde depresyon hali görünebilir. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz. Kopmalar olabilir.

BOĞA

Hırslı yönlerinizin ön plana çıkarmak istemenize rağmen, sanki bazı konularda isteksizlik içindesiniz. Bugün, bulunduğunuz koşulların sizi engellemesine izin vermeyecek, çalışma koşullarınızı yaratmalısınız. Merkür kişisel ve karşılıklı ilişkilerinizi aktif bir şekilde etkiliyor.Şartlarınızı daha da zorlaştırmamalısınız.

İKİZLER

Bugün uğraştığınız işlere yaratıcılığınızı katabilirsiniz. Kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz zamanlar var. Hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz şeyler için para harcayabilirsiniz. Şans içeren konular gündeme gelebilir. Olaylar hakkında doğru kararlar verebilirsiniz. İlişkilerinize biraz daha özen göstermelisiniz.

YENGEÇ

Çalışma hayatınızdaki konularınız gündeme gelebilir. İlerleyebilmeniz için yeni şanslar ortaya çıkabilir. Sorumluluklarınızda artabilir. Doğru kararlar aldığınız takdirde, işlerinizi istediğiniz gibi yönlendirebileceğiniz zamanlar olacaktır. İlişkilerinizde keyifsiz zamanlar yaşayabilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin. Kopmalar olabilir.

ASLAN

Bugün eşinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Uyum ve denge arayışı içine girebilirsiniz. Yaşadığınız olaylarla ilgili doğru kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Sizi uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar var. İşten gelen destekler işlerinizin rahatlamasına neden olacaktır. Gün içinde ilişkiler kopma noktasına gelebilir. 

BAŞAK

Kriz yaratan durumlara karşı dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Finansal kararlarda doğru şekilde yönlenebilirsiniz. İşlerinizde ilerleme kaydedeceğiniz zamanlar var. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar söz konusu. Endişelerinizin sizi çıkmaza sokmasına izin vermemelisiniz. İlişkiler nedeniyle depresyona girebilirsiniz.

TERAZİ 

Hayatınızda özel biri yoksa eğer, bugün bazı adaylar çıkabilir karşınıza. Size kendinizi özel hissettiren kişilere dikkat. Sadece görünüşe değil zihinsel olarak uyumlu olup olmadığınıza da bakın. Göz boyayanlara dikkat.

AKREP 

İş hayatınızdaki olaylar gündeminizi etkileyebilir. Alacağınız sorumluluklar ilerlemenize yardımcı olacaktır. Gün içinde alacağınız doğru kararlarla işlerinize hız kazandırabilirsiniz. Annenizle ilgili olayları göz ardı etmemeye özen gösterin. Başkalarından gelen yardım işinizi kolaylaştıracaktır. İlişkilerinizde kopmalar yaşanabilir.

YAY

Gelecek beklentilerinizle ilgili şanslı bir gündesiniz. Ümit ile beklediğiniz konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. Alacağınız kararların sonuçlarından memnun kalabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle kendinizi daha çok geliştirme fırsatı bulabilirsiniz. İlişkilerinizde gerginlik yaşanabilir. Kopmalara karşı dikkatli olmalısınız.

OĞLAK 

Arkadaşlarınızla sıkı bağlar içinde olmanıza rağmen, çoğu kez düşüncelerinizi anlamakta güçlük çekiyorlar. Onları aramak ve görüşmek sizi mutlu edecek. Duygusal ilişkilerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda yeniden düzenlemek isteyebilir, bazı arkadaşlarınızla fikir alış verişlerin olacağı kazançlı günlerinizden biri.

KOVA 

Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz zamanlardasınız. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Bedeninize ait konular dikkat etmelisiniz. Uğraştığınız işlerde aldığınız kararlar doğru olacaktır. İlerlemek için şanslı bir gündesiniz. İlişkileriniz bugün ön plana çıkabilir. Kopmalar yaşayabilirsiniz. Olaylara karşı sakin kalmakta fayda var.

BALIK

Cüzdanınıza ait konular gündeminizi etkileyebilir. Başkalarından alacağınız desteklerle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. İşlerinizde kişisel yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili doğru kararlar alacaksınız. İlişkileriniz de dikkat etmeniz gereken olaylar olabilir. Depresif bir hal alabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>