Anasayfa » Eğlence » 15 EKİM PERŞEMBE AŞKIN BEDELİ İZLE

15 EKİM PERŞEMBE AŞKIN BEDELİ İZLE

15.10.2015 PERŞEMBE AŞKIN BEDELİ İZLE

STAR TV ekranlarının günlük dizisi olan Aşkın Bedeli hafta içi her gün saat 10:00’da yayımlanacaktır.15 Ekim 2015’te 417. bölümüyle izleyenlerin karşısında olacak.Aşkın Bedel’in 417. bölümünde neler olacak ? Aşkın Bedel’i son bölümünde bebeğinin yaşadığına inanmayan Sedef’e bebeğinin patiğini getirilmiştir. Bebeğinin patiğini alan Sedef bebeğinin yaşadığına inanmıştır.Sedef, Tekin’in kim olduğunu bilmeden bebeğine kavuşmak için istediği parayı bulmaya çalışır. Tekin ise bu sırada Şimal ve Betül’den bebeği çalıp Sedef’e göndermeyi planlamıştır.Sedef bebeğine kavuşabilecek mi ? Tekin’in aklındaki plan nedir? Emir ise çok acı çekiyordur. Gülnara’yı unutmak için Azra’dan yardım ister.15 ekim 2015’te yayımlanacak olan Aşkın Bedeli saat 10:00’da Show tv ekranlarında olacaktır.

15 Ekim Perşembe Aşkın Bedeli Canlı İzle

Aşkın-Bedeli

Aşkın Bedeli    İzle – 15 Ekim 2015 Perşembe STAR TV için Arama Kelimeleri:

aşkın bedeli  izle, 15 ekim aşkın bedeli   izle15 ekim perşembe  aşkın bedeli  izle, perşembe  aşkın bedeli  izle15.10 aşkın bedeli   izle,  aşkın bedeli  bugünkü bölümü izle,    aşkın bedeli   star tv  izle, aşkın bedeli   son bölüm izle, 15 ekim perşembe aşkın bedeli   canlı izle, 15 ekim aşkın bedeli   canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>