Anasayfa » Kadınca » Güncel Haberler » 14 yaşındaki bir kız ile annesi otobüste tecavüze uğradı

14 yaşındaki bir kız ile annesi otobüste tecavüze uğradı

ANNE VE KIZI OTOBÜSTE TECAVÜZE UĞRADI: 14 YAŞINDAKİ GENÇ KIZ HAYATINI KAYBETTİ

14 yaşındaki genç kız ile annesi otobüste tecavüze uğradı. Genç kız ile annesi tecavüze uğradıktan sonra hareket halindeki otobüsten atıldı. Genç kızın hayatını kaybettiği olayda, annesi ise ağır şekilde yaralandı.

HİNDİSTANDA TECAVÜZHindistan’da meydana gelen dehşet verici olayda, 14 yaşındaki Arshdeep Kaur, annesi Shinder ile akrabalarına gitmek için otobüse bindiler. Otobüste bulunan yaklaşık yarım düzine adam, kısa bir süre sonra anne ile kızını taciz etmeye başladılar. Erkekler Arshdeep’i yakalayıp elle taciz ettikten sonra olayı gören otobüs görevlileri otacizi engellemek yerine tacizcilerin arasına katıldı.

NDTV’nin haberine göre, Pakistan’a 80 km uzaklıktaki Moga şehrinin yakınlarında meydana gelen olayın büyük bir kısmı boş bir otobüste yaşandı. Tacizi gören anne Kaur, otobüs şöförüne gitti fakat şöför yavaşlayıp durmak yerine otobüsü hızlandırdı.

Hastanede konuşan anne Shinder Kaur, saldırı sonra erince otobüsün yavaşladığını fakat çiftin otobüsten inmesine izin verilmesi yerine otobüsten aşağı atıldıklarını dile getirdi. 14 yaşındaki genç kız, aldığı yaralardan dolayı hastanede yaşamını yitirdi.

Anne kız otobüsten aşağı atıldıktan kısa bir süre sonra, otobüs yol kenarında durdu ve otobüs görevlilerinin de içlerinde olduğu saldırganlar olay yerinden kaçtı.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattığını bildirdi. Olayla alakalı şu ana kadar 4 kişinin tutuklandığı açıklandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>