Anasayfa » Eğlence » 14 EKİM ÇARŞAMBA AŞKIN BEDELİ İZLE

14 EKİM ÇARŞAMBA AŞKIN BEDELİ İZLE

14.10.2015 ÇARŞAMBA AŞKIN BEDELİ İZLE

STAR TV ekranlarının günlük dizisi olan Aşkın Bedeli hafta içi her gün saat 10:00’da yayımlanacaktır.14 Ekim 2015’te 416. bölümüyle izleyenlerin karşısında olacak.Aşkın Bedel’in 416. bölümünde neler olacak ? Aşkın Bedel’i son bölümünde Tekin, Sedef’e para karşılığında bebeğini ona getirebileceğini söyler. Sedef ilk önce bu duruma inanmaz ve kafası tamamen karışır.Bunun için ise Sedef adım adım gerçeği öğrenmek için ilerler.Bu arada poyraz ise Şimal’in doğurduğu sandığı bebeğe isim koyacaktır. Şimal ise yalancı bir mutluluk içerisinde ilerde olabilecek felaketleri göremez. Sedef bebeğine kavuşacak mı ? Şimal ne yapacak ? 14 ekim 2015’te yayımlanacak olan Aşkın Bedeli saat 10:00’da Show tv ekranlarında olacaktır.

14 Ekim Çarşamba Aşkın Bedeli Canlı İzle

Aşkın-Bedeli

Aşkın Bedeli    İzle – 14 Ekim 2015 Çarşamba STAR TV için Arama Kelimeleri:

aşkın bedeli  izle, 14 ekim aşkın bedeli   izle14 ekim çarşamba aşkın bedeli    izle, çarşamba  aşkın bedeli  izle14.10 aşkın bedeli   izle,aşkın bedeli  bugünkü bölümü izle, aşkın bedeli   star tv  izle, aşkın bedeli   son bölüm izle, 14 ekim çarşamba aşkın bedeli   canlı izle, 14 ekim aşkın bedeli   canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>