Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 14 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

14 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Koç, bugün gezegenler sizleri yakın çevreniz hakkında uyarıyor.İş hayatınızda her cümlenizde bir art niyet ya da bir laf kaçırmanız için sizi bekleyen ve kıskanan kişiler var. Bu kişilere dikkat etmelisiniz.Aksi halde kendiniz ile ilgisi olmayan bir konunun ortasında kendinizi bulabilmeniz söz konusudur. Özel hayatınızda da bugün isteklerinizi belirlemekte zorlanabilir duygularınızdaki geçişler çok yüksek olduğu için sağlıklı kararlar veremeyebilirsiniz.

BOĞA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğa,bugün iş hayatınızda yeni teklif ve projeler alabilirsiniz.Kendinize güvenip bu işleri başaracağınıza inanıp bir an önce harekete geçmelisiniz. Özel yaşamınızda ise  eş veya sevgilinizin sözlerinden sizden gizlediği bir takım gerçekleri fark edebilir dürüst bir şekilde sizinle bilginiz dışında yapılan paylaşımları açık yüreklilikle ifade etmesi için onunla iletişime geçmelisiniz.

İKİZLER  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler,bugün  iş hayatınızda aldığınız yeni projeleri en iyi şekilde yerine getirecek ve bunun karşılığında yeni başarılara sahip olacaksınız. Özel hayatınızda ise geçmişte kalan konuları ve kişileri düşünmek sizin için iyi olmayacaktır.Bundan dolayı bu günü aile ve sevdiğiniz ile geçirmeniz size daha iyi gelecektir.

YENGEÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeç,bugün iş hayatınızda gireceğiniz yeni işlerle ilgi bazı sorunlarda parasal kayıplar yaşayabilir ve sıkıntılı durumlara düşebilirsiniz.Eğitim hayatı devam eden Yengeçler ise gecikmiş olan eğitim haberlerini alarak mutlu olabilirler. Özel hayatınızda da bugün sürpriz yakınlaşmalar ve bir anda kalbinizde oluşan aşk kelebekleriyle huzurlu bir dünyanın kapılarını aramalarınızı sağlayabilir.

ASLAN  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslan,bugün iş hayatınızda alacağınız anlık kararlar ile hukuksal problemlere sebep olabilir.Gözünüzden ayrın kaçırmamaya dikkat etmelisiniz.Ayrıca aile ve yakın arkadaşlarınızla özel hayatınızı dengeleme konusunda sıkıntı yaşayabilir ve sorunlar ortaya çıkabilir.Bundan dolayı öfke ile hareket ettiğiniz taktirde bir çok kişinin kalbini kırabilirsiniz. Özel hayatınızda ise evli aslanlar bugün kıskançlık duygunuz ilişkinizde yıkıcı etkileri tetikleyebilir sağduyulu ve sakin davranmanız da fayda var.

BAŞAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Başak,bugün iş hayatınızda parasal konularda zekanızı kullanarak kazançlı yatırımlar yapabilir ve istediğiniz hedefe doğru bir adım daha atmış olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli başaklar bugün ilişkinizde her şeyi yeniden olumlu şekilde yapılandırabileceğinizin fark ederek  hareket etmelisiniz.

TERAZİ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Terazi,bugün iş hayatınızda ailevi konularda kendinizi haklı görerek vereceğiniz doğru olmayan kararlar ile ilişkilerinizi derinde yaralayabilirsiniz. Gezegenler yakın çevreniz ve yeni tanıyacağınız kişilerin etkisinde kalarak olumsuz eleştirilerin etkisiyle hareket etmemeniz konusunda sizi uyarıyor.Özel hayatınızda ise eşinizin  ya da sevgilinizin güzel bir sürprizi ile karşılaşabilirsiniz.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrep,bugün gezegenler keyifli ve son derece bir gün olacağını müjdeliyor. İş hayatınızda resmi kararlarla alakalı bazı sorunlar çıkabilir ve parlak zekanız ile u sorunları çözebilirsiniz. Özel hayatınızda da geçmişle ilgili konuların tamamen kapanması çözüme kavuşması ile var olan ilişkinizi aşkla güçlendirip iyileştirebileceğiniz harika bir gündesiniz. Aşka atacağınız her adım mutluluğunuzun anahtarı olacaktır.

YAY  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay, bugün  gezegenler size iş arkadaşlarınız ve iş dışındaki dostlarınız ile fikir alışverişinde bulunabilir ve işinizle ilgili pek çok düzenlemede size yeni fikirler verebileceklerini işaret ediyor. Yapacağınız bu yeni düzenlemeler ile başarınız yükselecek ve ön plana çıkmış olacaksınız.Özel hayatınızda ise iş hayatınızdaki sorunları çözdüğünüzden huzurlu ve mutlu bir gün geçireceksiniz.

OĞLAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlak ,bugün iş hayatınızda başarılarınızı gölgelendirmek isteyen kişiler olabilir ve kariyeriniz üzerine birkaç oyun oynanabilir dikkat olmanız gerekiyor. Ayrıca özel hayatınızda eş veya sevgiliniz ile beklenmedik bir telefon ile huzurunuz kaçabilir ve bu telefondan sonra ilişkinizde ufak sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.Sağ duyunuz ile hareket etmelisiniz.

KOVA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Kova,bugün iş hayatınızda yeni tanışacağınız kişiler ile onların size vereceği iyi tavsiyelerle ve yeni projelerle başarınıza başarı katabilirsiniz.Bugün kendinizde güzel bir enerji hissediyorsunuz ve bu enerjinizi iş hayatınıza yansıtmanız başarınız için önemli olacaktır. Özel yaşamınızda ise tutkulu ve aşk enerjisinin hakim olduğu bir gün sizleri beklemekte.

BALIK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık,bugün iş hayatınızla ilgili beklediğiniz zam veya terfiyi alabilirsiniz. Ayrıca bugün gezegenler anne ve babanızla ilgili bazı konuların bugün içerisinde güdeme geleceğine ve öfkeyle hareket ederseniz zararın çoğunluğunu sizin göreceğinizi işaret ediyor. Özel hayatınızda ise sevgiliniz veya eşiniz ile birlikte hoş bir gün geçireceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>