Anasayfa » Eğlence » 13 KASIM CUMA KİRALIK AŞK İZLE

13 KASIM CUMA KİRALIK AŞK İZLE

13.11.2015 CUMA KİRALIK AŞK İZLE

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kiralık Aşk 6 kasım 2015’de saat 20:00’da yeni bölümüyle izleyenleri ile buluşuyor. Kiralık Aşk da son bölümünde Sinan’ın Deniz’e koleksiyonu vermesi ile Sinan ve Ömer’in araları iyice açılır ve ayrılma kararı alırlar. Kiralık Aşk da ortada bir sorun vardır. Şirketin küçük ortağı olan Koray hissesini kimle birleştirirse büyük ortak olacak ve şirket onda kalacaktır. Kiralık Aşk’ın yeni bölümünde Koray’ın tercihi Sinan’dan yana olunca Ömer ne yapacak ? Defne ne olursa olsun Ömer’in yanında olacaktır. Artık Kiralık Aşk da herkes bir taraf seçmek zorunda kalacaktır. Sadece Defne ve Sude aşk için doğru bildiklerine ihanet ederler. Ömer Sinan’dan ayrıldıktan sonra tekrardan ayağa kalmaya çalışacak fakat Deniz Ömer’in ayağa kalkmasına izin vermez. Heyecan dolu bir bölümle Kiralık Aşk bu akşam izleyenleri ile buluşuyor..

13 Kasım Cuma  Kiralık Aşk Canlı İzle

kiralık aşk

Kiralık Aşk  İzle – 13 Kasım 2015 Cuma STAR TV için Arama Kelimeleri:

kiralık aşk  izle,  13 kasım kiralık aşk  izle13 kasım cuma kiralık aşk   izlecuma kiralık aşk  izle, 13.11 kiralık aşk  izle,kiralık aşk bugünkü bölümü izle, kiralık aşk   star tv izle, kiralık aşk  son bölüm izle, 13 kasım cuma kiralık aşk canlı izle,  13 kasım kiralık aşk  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>