Anasayfa » Eğlence » 13 KASIM CUMA BENİ AFFET İZLE

13 KASIM CUMA BENİ AFFET İZLE

13.11.2015 CUMA BENİ AFFET İZLE

STAR TV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet duygu yüklü sahneleri ile izleyenlerini ekrana kilitliyor.13 Kasım 2015’de Beni Affet 847.bölümüyle sevenlerin karşısında olacak.Beni Affet’in son bölümünde Kemal’in hasta olması ve Bahar’ın ise onun üzerine titreyerek onunla ilgilenmesi Demir’in sinirlenmesine yeterlidir. Bunun üzerine Demir hemen İnci’yi arayarak kocanın hastanede olduğunu ve yanına gelmesini söyler. Beni Affet de Demir’in tavırlarından şüphelenen Sevgi ve Şahin onun Bahar’dan etkilenmeye başladığını düşünürler. Beni Affet de Hasret’in Cüneyt’in sekreteri olarak işe alınması Osman Kozan’ı rahatsız eder. Feride’yi kızı gibi gören Osman Kozan Cüneyt’te olan ilgisinden rahatsız olduğu Hasret’in Feride’yi üzmesine asla izin vermez.13 kasım 2015’de yeni bölümüyle Beni Affet karşınızda olacak.Star Tv de hafta içi her gün saat 17:00’de yayımlanacaktır.

13 Kasım Cuma Beni Affet Canlı İzle

beni-affet-

Beni Affet  İzle – 13  Kasım 2015 Cuma STAR TV için Arama Kelimeleri:

beni affet izle, 13 kasım beni affet  izle,  13 kasım cuma beni affet   izle,  cuma beni affet  izle13.11 beni affet izle,beni affet bugünkü bölümü izle, beni affet   star tv izle, beni affet  son bölüm izle, 13 kasım cuma beni affet  canlı izle, 13 kasım beni affet  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>