Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 13 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

13 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Koç, bugün iş hayatınızda alacağınız kararlar parasal yönden sizi çok etkileyecek. Bunun için parasal konularda aldığınız kararları gözden geçirmelisiniz. Aksi halde yaptığınız planlar alt üst olabilir.Özel yaşamınızda ise eşiniz veya sevgilinizden güzel bir sürpriz ile karşılaşabilir ve güzel bir akşam yaşayabilirsiniz.

BOĞA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğa,bugün gezegenler iş konularında dikkatli olmanız için sizi uyarıyor. İş hayatınızda verdiğiniz emeğin karşılığını alabilirsiniz. Özel hayatınızda ise eş veya sevgilinizin size yaptığı kırıcı davranışlarına siz sevgi dolu yaklaşımlarınız ile yaptıklarının yanlış olduğunu gösterebilirsiniz.

İKİZLER  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler,bugün iş hayatınızda resmi konularda alacağınız kararlarda dikkatli davranmalısınız. Yanlış alacağınız karar kariyeriniz için iyi olmayacaktır. Özel hayatınızda ise eşiniz veya sevgilinizle güzel bir akşam geçireceğinizi işaret ediyor gezegenler.

YENGEÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeç,bugün gezegenler ailevi veya iş hayatınız ile beklediğiniz güzel haberi alacağınızı müjdeliyor. Bugün kararlarınızı sağ duyunuz ile almalı ve çevrenize pozitif bir enerji yaymalısınız. İletişim içerisinde olacağınız kişilere sabırlı ve sakin davranmalısınız.Özel hayatınızda ise özellikle bekar Yengeç’ler gezegenler bugün size hayatınızın aşkını bulabileceğinizi işaret ediyor. Korkuları arkanızda bırakıp zamanın size sunduğu güzelliklerin farkına vararak hareket edin.

ASLAN  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslan,bugün iş hayatınızla ilgili konulara kesin gözü ile baktığınız projeniz bazı durumlar yüzünden iptal olabilir. Güvendiğiniz insanların güveninizi sarsabilir.Bu durumlar karşısında sakinliğinizi korumalısınız. Özel yaşamınızda ise ayrılık sinirlisiniz bugün ciddi tartışmalar yaşayabilir hayatınızda derin izler bırakacak olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sizlere önerim sakin olup tartışma ortamlarından bir an evvel uzaklaşmanız.

BAŞAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Başak,bugün parasal konularda hukuki olarak mücadele verdiğiniz bir konuda iyi haberler alacak ve hukuki olarak kazanan siz olacaksınız. Özel yaşamınızda ise kendi aile bireylerinizden birinin yıllar önce deneyimlendiğiniz bir ilişkide gerçekleri sizden sakladığını öğrenebilir büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

TERAZİ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Terazi,bugün iş hayatınız ile ilgili konularda eleştirilere nazik cevaplar vererek yaklaşmanız size olumlu faydalar sağlayacaktır. Özel hayatınızda ise kendi ailenizle sevgiliniz arasında kalabilir ve kendinizi baskı altında hissederek oldukça huzursuz ve gergin olabilirsiniz.Bu durum strese bağlı sağlık problemlerine neden olabilir.Bundan dolayı sağlığınız için bazı şeyleri duymamazlıktan gelmelisiniz.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrep,bugün iş hayatınızda önemli projelerinizin rekabet halinde olduğunuz şirketler yüzünden elinizden kaçırabilir ve büyük zararlara girebilirsiniz.Bu durum karşısında öfkeniz yükselse de sakin kafa ile düşünmeye çalışmalısınız. Özel hayatınızda ise bugün eş ya da sevgilinize günün stresini yansıtabilir kırıcı davranışlar içinde olabilirsiniz.

YAY  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay, bugün  günün ilk saatlerinde kardeşler veya  kuzenlerinizle ilgili meseleler ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.Fakat gezegenler bu konularda sesiz kalmanızı işaret ediyor.Aksi halde bu sefer zor duruma siz düşebilirsiniz. Özel yaşamınızda da bugün sağ duyu ve sevgi hakim yeter ki siz ilişkinizden rahatsızlık duyan kişilerin etkisinde kalmadan hareket edin.

OĞLAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlak ,bugün iş hayatınızda sizi yıpratacak bir iş alacaksınız. Fakat bu işi sakinlik ve sağ duyunuz ile çözümlemeye çalışmalısınız.Özel hayatınızda ise eşinizin yakın akrabaları ile iletişim içerisinde bir gün geçirebilirsiniz.Eşinizin akrabalarına karşı tavrınızı olumlu yönde yansıtmaya çalışmalısınız. Aksi halde eşiniz ile aranızda sıkıntılar yaşaybilirsiniz.

KOVA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Kova,bugün kendinizi hiç olmadığı kadar güçlü ve iyi hissedeceksiniz. İş ve özel hayatınızda yansıyacak olan güç ve enerji ile işinizde güzel işler başarırken eşiniz ya da sevgilinizle romantik bir akşam sizi bekliyor olacak.

BALIK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık,bugün gezegenler dikkatsiz davrandığınızı ve küçük kazalara neden olabileceğinizi söylüyor.İş hayatınızda ise parasal konularda yaşayabileceğiniz anlaşmazlıklarda sağ duyunuz ile hareket etmelisiniz.Özel hayatınızda ise sevgilinizle güzel bir akşam geçireceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>