Anasayfa » Eğlence » 12 KASIM PERŞEMBE BENİ AFFET İZLE

12 KASIM PERŞEMBE BENİ AFFET İZLE

12.11.2015 PERŞEMBE BENİ AFFET İZLE

STAR TV ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet duygu yüklü sahneleri ile izleyenlerini ekrana kilitliyor.12 Kasım 2015’de Beni Affet 846.bölümüyle sevenlerin karşısında olacak.Beni Affet’in son bölümünde Demir bir yandan Bahar’ın kalbini kazanmaya çalışırken bir yanda da Kemal ile uğraşmaktadır. Klinikte çıkan bir olayda yaralanan Kemal’e yakından ilgilenen Bahar’ın bu hareketi Kemal’in çok hoşuna gider.Bahar sırılsıklam aşık olan Demir onun kalbini kazanabilmek için etkileyici sürprizler peşinde koşmaktadır. Beni Afet’te Mahir’in kendi hakkındaki düşüncelerini öğrenen Kader duyduklarına inanamaz. Bu sırada ise Beni Afet’te Cüneyt ve Ferman’ın ısrarlarına daha fazla dayanamayan Osman Kozan torunu Güneş’in adını verdikleri şirket ile mobilya sektörüne giriş yaparlar. 12 kasım 2015’de yeni bölümüyle Beni Affet karşınızda olacak.Star Tv de hafta içi her gün saat 17:00’de yayımlanacaktır.

12 Kasım Perşembe Beni Affet Canlı İzle

beni-affet-

Beni Affet  İzle – 12  Kasım 2015 Perşembe STAR TV için Arama Kelimeleri:

beni affet izle, 12 kasım beni affet  izle,  12 kasım perşembe beni affet   izle,  perşembe  beni affet  izle12.11 beni affet izle,beni affet bugünkü bölümü izle, beni affet   star tv izle, beni affet  son bölüm izle, 12 kasım perşembe beni affet  canlı izle, 12 kasım beni affet  canlı izle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>