Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 12 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

12 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Koç, bugün gezegenler iş hayatınızda parasal konularla ilgili önemli kararları ve bilgileri yakın çevreniz ile paylaşmamanız gerektiğini söylüyor.İş ortamında birlikte çalıştığınız kişilerden rakiplerinize bilgi sızabilir. Planlarınızın bozulmaması için kararlarınızı kimseye söylemeyin. Özel hayatınızda ise bugün gerginliklerden uzak, keyifli ve romantik bir gün geçireceksiniz.

BOĞA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğa,bugün iş hayatınızda kesin kararlar almadan önce iyi düşünmeli ve sağ duyunuzu elden bırakmamalısınız. Aile büyüklerinizle ilgili her konuda söylenecek sözleriniz olabilir,bu iyi anlamda olacaktır. Sağlık sorunu yaşayan büyükleriniz varsa, sağlığı ile ilgili olumlu sonuçlar yaşanabilir.Özel hayatınız ise olumlu yönde ilerliyor.

İKİZLER  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler,bugün gezgenler sizi parasal konularda harcama yaparken dikkatli olmanız için uyarıyor. Bu günlerde ailenizde olan tartışmalardan uzak durmalısınız. Kardeşinizle olan iletişiminizde bazı sorunlar yaşanabilir. Özel hayatınızda ise olumlu yönde devam  etmektedir.

YENGEÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeç,bugün sağlık sorunu yaşayan Yengeç’ler sağlıkları ile ilgili güzel haberler alacaklar. İş hayatınızda ise ele aldığınız konuları sağ duyunuz ile ilerletmelisiniz. Alacağınız yanlış kararlar sizi zor durumlara girmenize neden olabilir. Özel yaşamınızda ise bugün kindar duygulardan uzak durmalı ve yanlış davranışların aynı şekilde karşılık bulacağını bilmelisiniz.

ASLAN  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslan,bugün iş hayatınızda bazı sınırlamalar ile karşılaşabilirsiniz. Şartları zorlamadan ters davranışlardan uzak durarak sağ duyunuzla hareket etmelisiniz. Özel hayatınızda ise duygu yüklü bir gün sizi bekliyor.

BAŞAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Başak,bugün iş hayatınızda olaylara çözüm odaklı bakmalısınız. Hemen kesip atmak mali sıkıntılara girmenize neden olabilir. Eşiniz ya da sevgiliniz bugün sizin zaaflarınızdan faydalanmaya çalışacaktır.Dikkatli olmalısınız. Jüpiter’in hareketi ile burcunuz ve siz yenileniyorsunuz.

TERAZİ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Terazi,bugün alacağınız her haber sizi daha da mutlu edecek. Bu günlerde aklınızı kullanıp atağa geçmeniz gerekiyor. Özel yaşamınızda ise duygusal geçişlerinizi dengelemeli eş ya da sevgilinize haksız yaklaşımlar içinde olmamalısınız.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrep,bugün manevi konularda yaşayacağınız gelişmeler ile ruhunuz aydınlanacak ve hiç olmadığı kadar kendinizi iyi hissedeceksiniz. Özel yaşamınızda ise bugün eş ya da sevgilinizle konuşmalarınız son derece etkileyici olacaktır. Sevgiyi de sevgisizliği de ortaya koyacak ilişkinizin bundan sonrası için doğru kararlar alacaksınız.

YAY  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay, bugün parasal konularda duygusal davranmamalı ve bu konu ile ilgili size yapılan eleştirileri duymazlıktan gelmelisiniz. İş hayatınızla ilgili resmi belgeleri onaylayabilir ve başarılı yatırımlarda bulunabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bugün aşk dolu beraberliğinizi kıskançlıklarla gölgelememelisiniz.

OĞLAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlak ,bugün üzerinizdeki tembellikten kurtulup sorumluluklarınızın hakkını vermelisiniz. Kızgın veya sinirli olduğunuz zamanlarda bunları işinize yansıtmamalısınız. Özel yaşamınızda ise kardeşleriniz, anne ya da babanız bugün sinirlerinizi zıplatabilir ve sabırla davrandığınız konularda sesinizi gür bir şekilde çıkararak huzurunuza saygı duymaları gerektiğini anlamalarını sağlamalısınız.

KOVA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Kova,bugün iş hayatınızda işleriniz yolunda gitmektedir.Gezegenler bugün her konuda üstünlük arayışı içine girmemeniz gerektiği hakkında sizi uyarıyor. Özel hayatınızda ise eskiye göre olan özlem ve pişmanlığınız yeni beraberliğinizi olumsuz etkiliyor ve yeni tartışmalar sebebiyet veriyor.

BALIK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık,bugün işinizle ilgili konularda sizi verilen işi zamanında teslim edemediğinizden dolayı bazı sıkıntılar yaşanabilir ve işinizden ayrılabilirsiniz.Ayrıca iş ve özel hayatınız hakkında aile büyüklerinizin uyarılarını dikkate almalı ve bugün yaşayacağınız gerginlik karşısında sakinliğinizi korumalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>