Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 11 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

11 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

11 MAYIS 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ

Ay’dan pozitif etkiler alıyorsunuz. İkili ilişkilerinde karşı tarafın koşullarını kendi düşüncelerinizle birleştirmek isteyebilirsiniz. Bugün kendinize vakit ayırmalı ve içsel sesinizi dinlemelisiniz. Duygularınıza baskı kurmak, enerjinizin yoğunluğunu düşürüyor. Fikirlerinizde bir kararsızlık söz konusu.

BOĞA

Bugün görüşeceğiniz kişiye karşı bilmişlik taslamayın. Konuya da çok hakim olabilirsiniz hatta bu işin uzmanı da olsanız bile alçak gönüllü davranmak size kazandıracaktır. İmajınıza yönelik çalışmalar yapacak ve kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Karşıt ilişkilerinizde kendi gücünüzün farkındasınız ve olayları başka bir şekilde ele almayı iyi biliyorsunuz.

İKİZLER

Duygusal ilişkilerinizde kafanızda oluşan yeni yorumlarınızla alakalı olarak, “mantığın çizdiği yol tartışılmaz” prensiplerinizi biraz hafifletebilirseniz, yenilendiğinizi hissedeceksiniz ve bu size yeni bir hayat gücü sağlayacak. İşinizle alakalı ilginç sıra dışı gelişmeler ortaya çıkabilir. Belli bir mesafeyi muhafaza etmeye çalışmalısınız.

YENGEÇ

Ortak çalışmalarda farklı fikirler içinde olabilirsiniz ancak daha net olmayı denemelisiniz. Geleneksel kişilerle birlikte geçmişteki olayları konuşmaktan zevk alacağınız bir gün. Uzak yoldan gelecek sürpriz haberler karşısında keyifli bir gün yaşayacaksınız. Evinizdeki eski eşyaları gözden geçirmeli ya da yenilemelisiniz.

ASLAN

Manevi enerjinizin gücünü sosyal ilişkilerinize rahatça yansıtacaksınız. Bugün ilginç fikirleriniz paylaşmak için, kendinizi farklı alanlar bulabilirsiniz. Kardeşlerinizin sizin yardımınıza ihtiyacı olacağı bir gün içindesiniz ve gereken desteği vermelisiniz. Bugün Ay’ın konumu, olayları daha derin bir biçimde incelemenizi sağlayacak..

BAŞAK

Hayatınızla ilgili yeni bir süreç içindesiniz. Yenilenmeye ihtiyacınız var. Süregelen işlerinizde de, bazı kararsızlıklarınızı aştığınız anda başarıya daha fazla yaklaşacaksınız. İçsel derinliğinizin yoğun olduğu bir gün olacak. Güneş kombinasyon burcunuz Oğlak’ta ilerliyor. Başlangıç yapacağınız işlerde kendinizi daha güçlü hissediyorsunuz.

TERAZİ

Sevdiğiniz kişi ile birlikteyken harcamalarınızı pek denetlemek istemediğiniz için, daha sonra bütçenizle alakalı sıkıntılar yaşıyorsunuz. Bugün pozitif duygular içindesiniz. Sizi mutlu edecek haberlerin yolda olduğunu şimdiden söyleyelim. Aşk hayatınız canlanıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda pozitif motivasyonlar kuruluyor.

AKREP

Karşıt burcunuzda seyreden Mars sayesinde kendinizi enerjik hissetmeye devam ediyorsunuz. Bugün duygusal derinliğinizi karşı tarafa da yansıtmak isteyeceksiniz.Özellikle kıskançlıklar var olduğu zaman agresif ve kaprisli oluyorsunuz. Partnerinizin her söylediğinden olumsuz etkileniyorsunuz.

YAY

Özgürlükçü yapınızın zarar görmesinden korkuyorsunuz. Bugün Ay bilinçaltınızı yoğunlaştırabilir ve derin fikirlerin altından kalkmanız zorlaşabilir. Keskin ve hissel fikirlerinizin sizi rahatsız etmesi sonucu, hareketli bir gün yaşıyorsunuz. Koşullarınızı zorladığınız an hedeflerinize daha kolay yaklaşıyorsunuz.

OĞLAK

Bazı olayları araştırırken, ayrıntılar üzerinde yoğunlaşmak yerine pratik şekilde hareket etmeyi tercih edeceksiniz. Aşk ve sosyal konularda istediğiniz performansı sağlamak istiyorsanız, daha çok çaba sarf etmeniz gerekebilir. Çevrenizde dikkat çekici bir biçimde hareket etmeniz yüzünden tepki alabilirsiniz. Bugün, akşam saatlerinde dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

KOVA

Toplumsal ve kişisel özelliklerinizin pozitif bir şekilde örtüştüğü bir gün içindesiniz. İş hayatınızda yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanarak olayları yönlendirebiliyorsunuz. Bugün yeni görüşmeleriniz olacak. İyi niyetinizin yanlış anlaşılması sizi zedeliyor. İkna edici konuşarak problemlerinize bir çözüm bulmanız gerekiyor.

BALIK

Kendinize güveniyor ve başlattığınız işi tamamlama konusunda ısrarcı davranıyorsunuz.. Beklentilerinizde çok fazla uç davranıyor ve gerçekleşmediği an da çok üzülüyorsunuz. Kombinasyon burcunuz Akrep’te seyreden Jüpiter, kişisel cazibenizi olumlu bir şekilde arttırırken, aşk hayatınızda bir hareketlenme söz konusu olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>