Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 11 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

11 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Koç, bugün gezegenler size iş hayatınızda göstereceğiniz cesaret ile başarılı sonuçlar elde edeceğinizi işaret ediyor.Büyük projelerin mimarı olabilir ve parasal konularda şans sizden yana dönebilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize biraz daha fazla zaman ayırmalısınız. Bugün her şey aşk hayatınızı güçlendirmek için ilerleyecek

BOĞA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğa,bugün iş hayatınızda şans rüzgarı sizden yana esmektedir. Bugün gireceğiniz her işte kolaylıkla ilerleyebilir ve zekanız ile isteklerinizi hayata  geçirebilirsiniz. Özel hayatınızda ise güçlü etkiler söz konusu. Hayatınızdaki belirsizlikler netleşiyor, duygularınızı da kızgınlığınızı da ifade edin. Karşılıklı iletişim, iyi niyet ilişkinizi güçlendirecek çok daha keyifli bir hale getirecektir.

İKİZLER  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler,bugün hem maddi hem de manevi şans sizden yana dönüyor. Fakat sahip olduğunuz bu enerjiyi başkaları için değil kendiniz için harcayın. Özel yaşamınızda ise duygusal tepkilerinizi net bir şekilde ortaya koyabilir, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilir, ilişkinizi çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.Unutmayın aşk sizsiniz.

YENGEÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeç,bugün iş hayatınızda alacağınız olumlu haberleri değerlendirmeli ve çağrıldığınız görüşmeleri ertelemeden harekete geçmelisiniz. Özel hayatınızda ise günün ilk saatlerinde gerginlikler yaşanabilir, sağ duyulu davranıp sessiz kalmalısınız. Akşam üzerinden itibaren her şey yoluna girecektir.Sakinliği elden bırakmayın.

ASLAN  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslan,bugün iş hayatınızda riske girmekten kaçınmalısınız.Yeni tanıdığınız insanlar ile iş yapmaya karar vermeden iyi düşünmeli ve dikkatli hareket etmelisiniz.Aksi halde kayıplarınız maddi olarak oldukça büyük olabilir. Özel yaşamınızda da zorlayacak eş veya sevgilinize karşı rahatsızlığınızı ifade edin ve daha fazla üzerinize gelmemesi gerektiğini anlamasını sağlamalısınız.

BAŞAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Başak,bugün iş hayatında sorunların çözüme kavuşması için varlıklı insanlardan göreceğiniz destek kendinize olan güveninizi  güçlendirecek ve işinizde başarıyı yakalayacaksınız.Uzun zamandır beklediğiniz gelir düzeyinizde ki artış bugün gerçekleşebilir.Özel hayatınızda ise eşiniz veya sevgiliniz ile olan sorunlarınızı çözüme kavuşturacaksınız.

TERAZİ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Terazi,bugün iş hayatınız sakin geçerken yakın çevrenizdeki kişilerin kıskançlıkları yüzünden sözü saldırıları ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Fakata bu sözlere karşılık vermek sizi üzmekten başka bir işe yaramayacaktır.Bunun için o ortamdan uzaklaşmanızı sizin için daha hayırlı olacaktır. . Özel yaşamınızda ise bugün aşka küskünlük etmemeli, birlikte olduğunuz kişiyi değiştirmeye kalkmadan olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmelisiniz.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrep, bugün zaman sanki size karşı işliyor. İş hayatınızda kararlarınızı hızlı bir şekilde almalı ve fikriniz sorulduğu anda kendinizi ifade edebilmelisiniz. Bu şekilde yönetim kademesindeki kişilerin gözüne girebilir ve istediğiniz terfiyi alabilirsiniz. Özel yaşamınızda da ilişkinizdeki kara bulutlar ortadan kalkmaya başlıyor yeter ki inatçı davranışlar içinde olmayın ve geçmişle yaşamayı bir yana bırakın.

YAY  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay, bugün işinizle resmi konularda bir hayli daha da dikkatli bir şekilde hareket etmeli ve işiniz üstünde yoğunlaşmalısınız.Günün sonunda bu çalışmalarınızın karşılığını görerek mutlu olabilirsiniz. Özel hayatınızda ise ilişkinizdeki kara bulutlar ortadan kalkmaya başlıyor yeter ki inatçı davranışlar içinde olmayın ve geçmişle yaşamayı bir yana bırakın.

OĞLAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlak ,bugün  iş hayatınızda verdiğiniz borçları alamamanızdan dolayı sıkıntı içine girebilirsiniz.Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projelerinizi geciktirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bugün eşinizle ilgili alacağınız olumlu bir haber maddi ya da manevi sevinebilir, onunla gururlanabilirsiniz

KOVA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Kova,bugün iş hayatınızdan gelecek iyi haberlerle mutlu olabilirsiniz.Gezegenler arkadaşlarınızla sır paylaşmamanız konusunda sizi uyarıyor. Özellikle aşk hayatınızda sizde kalması gerekenleri paylaşırsanız büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz dikkatli davranın..

BALIK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık,bugün İş hayatınızda ise size riskler kazançları da beraberinde getirecektir.
Bugün gezegenler size müjdeli bir haber geleceğini işaret ediyorlar.Bekar Balık’lar hayatının aşkını bulabilir. İlişkisi olan Balık’lar ise evlilik kararı alıp ailelerinizle de paylaşabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>