Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 10 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

10 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

10 MAYIS 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ

Bugün çalışma programı ve ayrıntıların önem kazandığı projelerle meşgul olabilirsiniz. Dikkatinizi toplamaya başlıyorsunuz. Ayrıntılar ve sorumluluklar konusunda daha verimli çalışabilirsiniz. Tabi artan dikkatiniz hayatınızdaki kişileri biraz yorabilir. Fakat titizliğiniz iş alanında yeni yaklaşımlar geliştirmenizi sağlayabilir. Zor meselelere rahatlıkla çözüm bulacaksınız.Her konuda planlar yaptığınız ya da planlı hareket etmek istediğiniz günlerdesiniz, ancak planların umulan şekilde ilerlememesi ihtimaline karşı da bir yedek plan yapmakta fayda var.

BOĞA

Bugün son derece canlı ve ilham verici bir enerjiniz var. Özellikle orijinal yaklaşımlar gerektiren konularda öne çıkabilir ve takdir toplayabilirsiniz. Görüşmeleriniz ise fazlaca hatırda kalıcı olabilir. Sözleriniz ideallerinize ulaşmada size çok yardımcı olabilir. Gün içerisinde arkadaşlarla güzel vakit geçirme imkanınız olacak.Yaratıcılık gerektiren ya da üretkenliğe dikkat edilmesi gereken konularda planlar yapabileceğiniz, notlar alma gereği duyabileceğiniz bir gün.

İKİZLER

Gün içinde ailevi meseleler öne çıkabilir. Uzun süredir çözülememiş sorunlara memnun edici çözümler bulabilirsiniz. Şüphesiz bunun için bazı görüşmeler gerçekleştirmeniz gerekebilir. Hislerinize güvenin. Şaşırtıcı bir şekilde rahat ilerleyeceksiniz. Mimarlık ve dekorasyon konularında değişik ve kalıcı çalışmalar yapabilirsiniz.Merkür’ün burcunuza geçişi kendinizi göstermeniz ve ifade etmeniz için ilave kuvvet oluşturacak. Mikrofonu ele almanın zamanı!

YENGEÇ

Bugün anlaşmalar ve iletişim temaları ön plana çıkıyor. Alacağınız haberler sizin için yeni kapıların kilidini açabilir. Özellikle ticaret ve eğitim konularında başarılı çalışmalarda bulunabilirsiniz. Sözlü ve yazılı iletişim kanallarında olumlu fakat oldukça yoğun zamanlar olabilir. Kardeşlerle alakalı haberler ve gelişmeler yaşanabilir. Düşüncelerinize ihtiyaç duyulabilir.Karşınızdaki kişilerin ruh durumları sizi de çok fazla etkiliyor. Bu kişilerin ruhsal durumlarına göre tepkiler vereceksiniz. Vicdanınızla boğuşmaktan vazgeçmeli ve yaşananların geçici olduğunu hatırlamalısınız.

ASLAN

Olaylara bakış açınız değişecek. Bugün meseleleri daha yenilikçi biçimde ele alabilirsiniz. Özellikle ekonomik ve manevi kaynaklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ekonomik açıdan sizi rahatlatacak farklı bir sektördeki iş olanaklarını değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bu düşünceniz yakın çevreniz tarafından destek görebilir.Elinizden geldiğince fazla büyük düşünmelisiniz. Her şeyin daha fazlasını elde edebileceğiniz senaryoların içindesiniz ya da içine girmek üzeresiniz.

BAŞAK

Enerjiniz artıyor. Kendinize ait ertelediğiniz konular öne çıkabcak. Enerjinizi ve dikkatinizi kendi çıkarınız için kullanmalısınız. Sağlığınızla alakalı yeni adımlar atabilirsiniz. Doktor kontrollerine gitmek ve önerilerine uymak size iyi gelecek. Beslenme ve spor aktiviteleri konusunda hareketlilik sizi bekliyor. Tabi kendinizi iyi hissettirecek giderleriniz olabilir.Kendinizi göstermenizi ya da belli konularda atılım yapmanızı sağlayacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yararınıza olan alternatiflere yoğunlaşmanızda yarar var.

TERAZİ

Gizli saklı konular garip bir şekilde karşınıza çıkacak. Olayları ortaya çıkarmakla pek ilgilenmeyebilirsiniz. Gizli düşmanlarınızın kim olduğunu öğrenmekle de vakit kaybetmiyorsunuz. Öylesine farklı ve sonuca götüren bir yol seçeceksiniz ki herkes şaşkınlık içinde kalakalacak. Çizginizi bozmayıp kendiniz için en iyi gidişatı seçeceksiniz. Tebrikler. Sınırlarınızı genişletmenizi, ününüzü büyütmenizi sağlayacak fırsatlar kapınızda. Rüzgarı arkaya alıp ilerlemekte yarar var.

AKREP

Bugün çevreniz epey kalabalık olabilir. Görüşme trafiğiniz fazlaca yoğun gözüküyor. Dostlarınızla geçireceğiniz keyifli zamanlar olabilir. Yeni tanışmalar ile yeni ortamlara girebilirsiniz. İş bakımından güzel gelişmeler yaşanabilir. En önemlisi de işten gelen paraların konusu olacak. Hem iş hem de sosyal anlamda şanslı bir gündesiniz.Olayların akışına göre belli bir hızı koruyarak devam etme zamanı! Aşk yaşamınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren konularda pişmanlıklarla vakit geçirmek, zaman kaybı anlamına gelebilir.

YAY

İş ve işle alakalı tanınırlık konularında kalıcı adımlar atabileceğiniz bir gündesiniz. İş bakımından önemli bir gruba sunum yapmanız gerekebilir. Toplantılarınız çok başarılı geçebilir. Hedeflerinize ulaşmak amacıyla tarzınızı değiştirebilirsiniz. Yeni anlaşmalarla işteki konumunuzu garantiye alabilirsiniz. Başarılı olmak için önemli fırsatlar var.Size yakın kişilerle ilişkilerinizi gözden geçirebilir, sizleri bir arada nelerin tuttuğu ya da hangi konularda anlaştığınız üzerine kafa yorabilirsiniz.

OĞLAK

Zihinsel bakımdan büyük bir yenilenme yaşayabilirsiniz. Olayları kavrayışınızı bütünü ile değiştirecek tanışmalar olabilir. Eğitim ve uzmanlaşma konularında yeni kararlara varabilirsiniz. Yurtdışı ve medya konularında da hızlı gelişmeler farklı fırsatlar yaratabilir. Sizi geliştirecek ve özgür hissettirecek deneyimlere daha açık olmalısınız. Size önem veren, yanınızda olmak isteyen, sizinle konuşmak ya da sizi hissetmek için çaba gösteren kişiler olabilir. Bu koşullarda bir taraftan düşüncelerinizi tartarken sabırlı olmanızda yarar var.

KOVA

Bugün yatırım ve ortaklar konuları gündeminizi doldurabilir. Para meselelerinde farklı bir yol izlemeye karar verebilirsiniz. Ortak paralara dair görüşmeler de yapabilirsiniz. Yeni yaklaşımınız sizin çokça faydalı olabilir. Kararlı olun ve ani gelişmelere karşı sakinliğinizi korumaya çalışın.Aşk yaşamınızı ilgilendiren veya kendinizi ifade etmek istediğiniz konular gündemde ön planda. Fakat evinizi, ailenizi veya gayrimenkul konularını ilgilendiren alanlarda yararınıza gelişmeler yaşanabilir. Bu alanlara da vakit ayırmak gerekiyor.

BALIK

Yaşamınızdaki pürüzlü konuları çözüme kavuşturabileceğiniz bir gündesiniz. Sizi maddi ve manevi olarak etkileyen sürtüşmeleri gidermek için uygun enerjiler söz konusu. Süregelen davalar veya pürüzlü sözleşmelerle ilgili olumlu gelişmeler var. Ayrıca beraberliğinizle alakalı beklentileriniz değişebilir. Yeni bakış açınız sizi fazlaca rahatlatacak.Evinizi, ailenizi, evcil hayvanlarınızı ve sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren konularda güzel olaylar yaşanabilir. Fakat altından kalkabileceğinizden fazla işe talip olmamaya çalışmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>