Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 10 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

10 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Koç, bugün iş hayatınızda ele aldığınızı yeni projelerde küçük sorunlar yaşayabilirsiniz.İş arkadaşlarınızın yardımıyla bu sorunları da atlatacaksınız. Aşk hayatınızda ise yeni macera arayışları içerisine girebilir, yeni heyecanlar duyma arzusu içinde olabilirsiniz.

BOĞA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Boğa,bugün hem maddi hem de manevi olarak güç durumlar yaşayabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda büyük sorunlarla karşılaşabilir ve parasal olarak zarar girebilirsiniz. . Özel yaşamınızda ise eşinizle ya da sevgiliniz ile iletişim sorunları yaşayabilirsiniz.

İKİZLER  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili İkizler,bugün iş hayatınızda sıkıcı bir gün yaşayabilirsiniz. Fakat ilerleyen zamanlarda bu sıkıntı yerini huzura bırakacağını işaret ediyor gezegenler. Özel yaşamınızda ise eşiniz veya sevgilinizle hoş bir geçirebilir ve aşkınızı yeniden tazeleyebilirsiniz.

YENGEÇ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yengeç,bugün artık hayır demeyi öğrenmelisiniz. Yapmakta zorlanacağınız işleri sırf hayır diyemiyorum diyerekten kabullenmek size büyük zararlara yol açacaktır. Özel yaşamınızda ise eşiniz veya sevgilinizden yana ufak tefek sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

ASLAN  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Aslan,bugün kendinizi bitkin hissedebilirsiniz. Havların sıcaklığı ile bunalabilir ve düşünmekte zorlanabilirsiniz. Bu ise iş hayatınızda alacağınız kararları etkileyebilir. Bugün yapacağınız görüşmeleri ertelemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Özel yaşamınızda ise karışık duygular içinde olacak sapla samanı birbirinden ayırt edemeyeceksiniz.

BAŞAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Başak,bugün iş hayatınızda yaşayacağınız olumlu gelişmeler ile istediğiniz seviyeye yükselecek ve başarınızla gurur duyacaksınız.Bu sevinciniz özel hayatınıza da yansıyacak ve eşiniz veya sevgiliniz ile güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

TERAZİ  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Terazi,bugün önceden sağlık sorunu yaşayan ve bu sağlık sorunu devam eden Terazi’ler kendilerine çok dikkat etmeli ve doktor kontrollerini ihmal etmemeli. Özel yaşamınızda da duygularınız yoğun etkileyici aynı zamanda belirleyici olacaktır.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Akrep, bugün içerisinde sinirlerinize hakim olmakta zorlanabilirsiniz ama bu siniriniz sizin zararınıza yol açabilir. Özellikle bu iş hayatınıza yansıtmamaya ve sinirinize hakim olmaya çalışmanızda fayda vardır. Özel yaşamınızda ise kıskançlık krizleri yaşayan eş ya da sevgilinizle anlaşmanız oldukça güç olabilir.

YAY  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Yay, bugün gezegenler kırılan hevesinizi iş arkadaşlarınız ile geçireceğiniz keyifli bir günün arkasından düzeleceğini işaret ediyor. Bundan sonra iş hayatınızda başarılarınız ile göz önünde olacaksınız. Özel yaşamınızda da kırgın olduğunuz eş ya da sevgilinizden gelen güzel haberlerle barışacaksınız.

OĞLAK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Oğlak ,bugün  aile içerisinde gergin geçecek bir gündesiniz. Bu gerginlik sizi duygusal olarak yerle bir edebilir. Fakat ayakta durmaya ve üzüntünüzü dışarı yansıtmamaya çalışmalısınız. Aile içerisindeki gerginliği iş hayatınıza yansıtmamaya çalışmalısınız. Ruh halinizde ki dalgalanma iş ve özel yaşamınıza olumsuz yansısın istemiyorsanız şayet.

KOVA  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Kova,bugün iş yoğunluğunda kaçıp kendinizi şımartabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili karar vermekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Özel hayatınızda ise sevgiliniz veya eşinizden göreceğiniz ilgi  ile mutlu olacak seviliyor olmanın şükrünü tüm kalbinizle gerçekleştireceksiniz.

BALIK  BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevgili Balık,bugün iş hayatınızda çıkacağınız seyahatlerde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İşinizle ilgili her konuda fikrinizi ortaya koyun ve fikrinizde ısrarcı olun. Özel hayatınızda ise heyecanlı bir gün yaşayacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>