Anasayfa » Eğlence » 1 MAYIS’TA VİZYONA GİREN FİLMLER

1 MAYIS’TA VİZYONA GİREN FİLMLER

1 MAYIS 2015’TE VİZYONA GİREN FİLMLER

Bu hafta 3’ü yerli olmak üzere 7 yeni film vizyona girdi. Şimdiden iyi seyirler…

KARLAR KRALİÇESİ 2

KARLAR

Karlar Kraliçesi yenilmiş, gücünü yitirmiştir. Onu yenen troller özgürlüğün tadını çıkarmaktadırlar ancal yeni bir düşmanları vardır. Dünyayı sonsuza kadar buza dönüşmekten kurtarmak için yeni bir kahraman beklenmektedir. Troll Orm, beklenen o kahraman olmayı başarabilecek mi? Bu mucizevi macerada Orm, arkadaşlık ve gerçek aşkın bütün kötülükleri yenebileceğini öğrenecektir.

Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları Hikayesi

y

4 yıl evvel Çinçin Mahallesi’nde yapılan dönüşün sonrasında bazı gecekondular yıkılmış, üç arkadaştan ikisi Ramo ve İbo, yeni yapılan konutlara yerleşmiştir. Şimdi ise Fehmi Kır’ın da evinin bulunduğu bölüm aynı dönüşüme uğrayacaktır. Ancak Fehmi’nin arkadaşları gibi kolay teslim olmaya niyeti yoktur.

Yenilmezler: Ultron Çağı

ynlmz

Marvel Stüdyoları, “Yenilmezler: Ultron Çağı”nı, bütün zamanların en büyük Süper Kahraman filminin devamını sunuyor. Tony Stark, hızlı bir şekilde uyku halinde olan bir barış programını başlatmayı deneyince, işler yolunda gitmez ve “Yeryüzünün En Güçlü Kahramanları”; Iron Man, Captain America, Thor, The Incredible Hulk, Black Widow ve Hawkeye, gezegenin kaderini dengede tutabilmek için zorlu bir teste tabii tutulurlar. Hain Ultron yaklaşırken, onun korkunç planlarını engellemek Yenilmezler’e düşer ve kısa zamanda gergin ittifaklar ve beklenmedik aksiyon, efsane ve eşine rastlanmadık bir küresel maceraya yol açar.

Toprağın Tuzu
The Salt of the Earth

uyuoıoı

Uluslararası uyuşmazlıklara, açlığa ve toplu göçlere şahit olan ünlü fotoğrafçı Sebastio Salgado, oğlu Juliano ile çıktıkları bir seyahate, Wim Wenders’ın da gelmesini isteyince, Wenders bu seyahatleri belgesel filmi yapmaya karar verir. Belgesel, bir fotoğrafçının oğlu ile çalışma ilişkisine ve Salgadoların aile yaşantısına da değinen dokunaklı bir çalışma.

Tehlikeyle Flört

thlklflrt

Rock aşığı, yaşları hafif geçkin, naif üç kafadar arkadaştanoluşan Flört müzik grubu, kenar mahallelerin düğün salonlarında sahne alıp güç bela karınlarını doyurmaya çalışır. Çıktıkları son düğünde Ozan, gelinle flört etmeye başlayınca ortalık karışır, salondan atılırlar. Yıllardır tüm uğraşlarına rağmen hiç bir yapımcıyı, albümlerini yapmaya ikna edememişlerdir. Sonunda bıçak kemiğe dayanır, tehlike ile flört etmeyi göze alırlar.

Aşkı Bulunca
Posthumous

kjkoı

Bir yanlış anlaşılma sonucu, eserleri eskisi kadar ilgi görmeyen bir ressam olan Liam Price’ın öldüğü söylentisi çıkar. Bu haberle eserlerin satışlarının çok fazla atrttığını gören Liam, gerçeği söylemek yerine “Liam’ın erkek kardeşi” kimliği ile hayatını sürdürmeye karar verir. Ancak intihar eden ressam hikâyesini ilgi çekici bulan gazeteci McKenzie, Liam’ın peşine düşecek, aşk ikisinin de planlarını ters düz edinceye kadar oyun devam edecektir.

Ezan

ezan

Asi ve asabi bir genç olan Ali, hiçbir işte başarılı olamamaktadır. İşinden kovulduğu bir akşam çok fazla alkol aldığı bardan çıkışta bir kız çocuğuna çarpıp kaçar. Olay yerinde düşürdüğü yüzük ile yapılan büyü sonrasında annesini kaybeden Ali köyüne dönmeye karar verir. Amcasının oğlu Mehmet ile define aramaya çıktıklarında cinler tarafından kaçırılırlar. Bunun üzerine karısı Zeynep ve yakın arkadaşı Cengiz, Ali’yi aramak için köye gelir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>