Anasayfa » Astroloji ve Rüya » 1 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

1 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

1 MAYIS 2015 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ

Ay zıt evinizde ilerlerken, yakın çevrenizle ilgili değişimler gündeme gelecek… Bazı ortak çalışmalar için çok uygun bir gündesiniz. Kardeşler ya da akrabalarla alakalı yenilikler söz konusu olacak. Rutin işlerinizi hızlandırmak istiyor, farklı kaynakları araştırarak size en uygun olan çalışmayı bulmaya çalışıyorsunuz.

BOĞA

Maddi konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Kazançlarınızda; beklediğiniz şartların gündeme gelmesi, özel çabalarınız ile gerçekleşecektir. Maddi konularla alakalı düşünceleriniz, bir çok aktivitenin önüne geçebilir. Bugün, farklı arayışlar içindesiniz. Kısa zamanda yapmanız geren çok şey olacak.

İKİZLER

Bugün; isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi enerji dolu hissedecek ve bu yönde, iletişime gireceğiniz çevreler içerisinde bulunacaksınız. Kaynaklarınızı doğru kullandığınız an, başarıya ulaşmamanız için hiçbir sebep yok.. Yurt dışı ile alakalı olaylarınız gündeme gelebilir. Duygusal hislerinizde artış var.

YENGEÇ

Bugün, fikirlerinizi gizleme gereği duyuyor ve etrafınızdakilerden çabuk etkileniyorsunuz. Size değersiz görünen bazı şeyler, diğerleri için önemli olabilir. Çeşitli fikirler içindesiniz. Bugün, yalnız kalarak kendinizi dinleyin ve başka bir şey düşünmeyin… Çünkü, olayları değerlendirirken, önemli ayrıntıları göremeyebiliyorsunuz.

ASLAN

Diplomatik ve idareci özellikleriniz ile çalışma arkadaşlarınızı çok iyi idare ediyorsunuz. Rekabet etmeyi seviyor, ince esprilerinizle problemlere ustaca yaklaşıyorsunuz. Bugün Ay’ın bulunduğu konum, dostlarınızla birlikte olmanızı sağlayacak. Güvenli yerlerin arayışı içinde olmanız, uygun bir davranış biçimi.

BAŞAK

İnatçı kişiliğiniz ve her şeyi mantık süzgecinden geçirmeniz, çevrenizdeki insanları her konuda zorluyor. . Duygusal hayatınızda sinirli olduğunuz zamanlarda karşınızdaki kişiyi çok çabuk kırabiliyorsunuz. Bireysel ilişkilerinizde üzerinize kurulan baskılara karşı düşüncelerinizi açık olarak belli edin. Sonuçta her şeyi deneyerek öğreniyorsunuz.

TERAZİ

Ay burcunuzda ilerlerken, derin ve keskin düşünceler içindesiniz. Duygularınızdaki artan arayışlar, sizi tatminsiz yapabiliyor. Her şeyi çok çabuk öğreniyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz. Uranüs karşıt evinizde ileri hareketini sürdürürken, partnerinizle aranızda iletişim sorunu yaşamaktan kaçınmalısınız.

AKREP

Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor ve ayrıntılardan yola çıkarak, kafanızda en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Yeni açılımlara hazır bulunmanıza rağmen, sizi kısıtlayan pürüzler konusunda ikilemde kalabilirsiniz. Bugün, güçten yana oluşunuz konusunda destekçileriniz olacaktır. Sinir gerginleşebilir.

YAY

Gerildiğiniz zaman, birçok şeyi abartıyor, bu tür durumlarda risk alıp, maceralara girişebiliyorsunuz. Partnerinizi sorgulayabilirsiniz. Çabuk değişim gösteriyor ve ondan size ayak uydurmasını bekliyorsunuz. Bugün, hayal gücünüzü kusursuz çalışıyor. Sadece enerjinizi doğru yönde kullanmalısınız.

OĞLAK

Yaşamın inceliklerini, farklı açılardan görmek herkesin tarzı değil. Bugün eleştirel yapınız ön plana çıkabilir. Her şeyin kusursuz şekilde olması mümkün değil. İş çevrenizdeki kişilerin duygularını anlamaya çalışmayın. Onların size söylemek istemediği istediği şeyler olabilir. Bazıları sizden şikayetçi olabilir, umursamamalısınız.

KOVA

Etrafınızdakiler sizi aralarında görmek isteyecekler. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz dostlarınızın sitemlerini görmezlikten gelmemelisiniz. Bugün başarı haberlerinizi paylaşmaktan zevk alan samimi yakınlarınızla birlikte vakit geçirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki heyecanı ortaya çıkaran işler yapmayı seviyorsunuz.

BALIK

Sosyal ilişkilerinizi sağlamlaştırırken, bir çok organizasyon çalışmalarınız, gündeme gelecektir.. Zamanlama konusunda dikkatli olmalısınız. Bulunduğunuz yerlerde kendi tarzınıza uygun davranışlar sergileyerek, çevrenin dikkatini çekiyor olmanızı umursamıyorsunuz. Sınırlarınızı hep geniş tutmayı başaran özel bir yönünüz var.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>